Українське вино отримало 6 нагород на престижному дегустаційному конкурсі в Австрії

 Українське вино отримало 6 нагород на престижному дегустаційному конкурсі в Австрії

Міжнародний дегустаційний конкурс AWC Vienna (Austrian Wine Challenge) у Відні, який проходив у вересні, оголосив переможців. У 2021 році у конкурсі брали участь 12525 вин від 1641 виробника з 44 країн.

AWC Vienna вважається одним із найпрестижніших конкурсів у Європі і є «міжнародним лідером серед офіційно визнаних виноробних змагань, офіційно визнаних у Європейському Союзі». Цей конкурс встановлює стандарти для інших знаменитих дегустаційних конкурсів вин, що проходять у всьому світі.

Новостворений український винний бренд Leleka Wines цьогоріч взяв участь у цьому конкурсі і отримав 6 нагород, повідомляють на сторінці виробника у Фейсбук. «Пишаємося та не зупиняємося на цих досягненнях», – йдеться у повідомленні.

У конкурсі брали участь вина Leleka Wines врожаю 2019 року.

Срібні медалі серед червоних вин отримали Leleka Cabernet, Leleka Merlot та Leleka Red, відзнаку (бронзову нагороду) отримало Leleka Cabernet Reserve, витримане 6 місяців у дубовій бочці.

Серед білих вин були відмічені та отримали відзнаку від експертів Leleka Chardonnay та Leleka Chardonnay Reserve.

Leleka Wines – новий бренд високоякісних вин сучасної України, за високими міжнародними стандартами та зі справжньою українською душею. Засновники, компанія Wine Discovery Selection, постаралися вкласти в це вино свою любов до виноробства, і до споживача. Філософія та мета бренду знайшли своє продовження й у фірмовому стилі Leleka Wines – лаконічному і витонченому. 

Читайте також: Leleka Wines: вино крилатих історій

 Національна ресторанна премія “СІЛЬ” 2021 оголосила переможців

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті