Новий журнал «Напої. Технології та Інновації» невдовзі вийде друком
UKRAVIT відкриває нові можливості
У 2018 році лідер вітчизняного ринку засобів захисту рослин (ЗЗР) – група компаній UKRAVIT планує не тільки суттєво збільшить обсяг реалізації продукції, але й вийти на нові міжнародні ринки збуту. Також, компанія має намір у квітні відкрити унікальний науково-дослідний центр. Про це повідомили керівники компанії на підсумковій конференції 21 листопада в Києві.
Власник групи компаній «UKRAVIT» Віталій Ільченко вважає: «Щоб краще розвиватись, потрібно інвестувати в технології, в нові напрямки. У зв’язку з подіями на сході країни потужна донецька компанія (Донецький завод хімреактивів – Ред.) переїхала у Черкаси і звернулася до нас з проханням відновлення потужностей свого виробництва. Ми вирішили підтримати її та стали співвласником компанії Chemical Elements Ukraine (хімічні реактиви для харчової та фармацевтичної промисловості). Таке поєднання дає змогу працювати за формулою 1+1 =3. Разом ми відновимо славу Черкас, як столиці хіміків України».
З гордістю власник ГК UKRAVIT повідомив про те, що на базі виробничих потужностей у Черкасах відкриють унікальний науково-дослідний центр, який буде працювати за форматом «Кремнієвої долини».
В дослідному центрі обладнають підземну теплицю, де можна буде протягом усього року проводити досліди на різних культурах, економлячи на підігріві. Закуплено освітлювальне обладнання виробництва США та Японії. Проект, для реалізації цього якого були залучені швейцарські фахівці, готовий на 70–80%, завершити його планують до кінця року.
«У науково-дослідному центрі площею понад 2500 м2 ми будемо надавати можливість проходити практику студентам, науковці зможуть створювати свої проекти й рішення. Треба вкладати гроші в науку. Для нас це – пріоритетний напрямок. Наш науково-дослідний центр працюватиме над створенням максимально безпечних для довкілля біохімічних препаратів, що дозволять отримувати максимально великі врожаї і допомагатимуть відновлювати потенціал української землі», – поділився планами Віталій Ільченко.
Так, планується, що у дослідному центрі працюватимуть дві групи вчених, до складу яких входить 7 докторів наук. Займатимуться спеціалісти розробкою «зеленої» хімії. Також, у центрі буде можливість провести аналіз ґрунту по 80 компонентах. В Україні таких послуг поки що не надують.
«Аналогів таких центрів немає в Україні і найближчому зарубіжжі. Будемо набирати, перш за все, молодих вчених з України, яким надамо усі умови для розвитку», — зазначив власник групи компаній «UKRAVIT».
Наступного року UKRAVIT відкриває новий корпус на виробництві, щоб втричі збільшити потужності для забезпечення аграріїв найкращими продуктами та технологіями за доступними цінами.
Віталій Ільченко зазначив, що раніше Україна повністю залежала від імпорту ЗЗР. Сьогодні UKRAVIT займає 9% цього ринку. У планах компанії розширення присутності не лише на вітчизняному ринку, а й збільшення експорту в інші країни.
«Україна має відходити від експорту сировини і зайнятися глибинної переробкою сільськогосподарських продуктів», – переконаний Віталій Володимирович.
Група Компаній «UKRAVIT» займається активною дослідницькою діяльністю, яка спрямована, перш за все, на покращення якості власної продукції, щоб надати споживачам продукт, який буде оптимально відповідати їх вимогам.
«Ринок мікродобрив буде зростати, і ми хочемо йти в ногу з ним. Тому, цього року інвестували кошти в ще одну лінію для їх виробництва. Наші фахівці постійно розробляють власні інноваційні продукти, для того щоб на наступний рік вийти ще з декількома продуктами – це буде «Авангард» з кремнієм, також, йдуть розробки ефективних мікродобрив на основі амінокислот», – заявив директор компанії «Укравіт Агро» Євген Семененко.
«Ми – компанія яка рухається вперед, створює нові продукти з урахування кліматичних умов України та країн, куди ми експортуємо. На кінець 2017 року у портфелі компанії буде 142 продукти, ми не пропонуємо один чи два препарати, ми пропонуємо комплексні рішення для різних культур: польових, плодово-ягідних насаджень, овочевої групи відкритого та закритого ґрунту, а також певних нішових культур, які набирають обертів в Україні», – зазначив керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР Олександр Мигловець.