Українські садівники просять захистити свої права і репутацію від нападок польських фермерів

 Українські садівники просять захистити свої права і репутацію від нападок польських фермерів

Українські садівники занепокоєні неприпустимими висловлюваннями на свою адресу польських активістів, повідомили в асоціації «Укрсадпром».

Зокрема, нещодавно у столиці Польщі відбувся страйк фермерів, під час якого активісти висловили своє обурення щодо розвитку плодово-ягідних плантацій в Україні, використовуючи при цьому недопустимі висловлювання на адресу українських садівників та їх продукції, демонструючи тим самим упереджене ставлення до плодово-ягідної продукції, яка постачається з України.

Зокрема, активісти публічно поширюють недостовірну інформацію щодо фінансування Польщею створення промислових плодово-ягідних насаджень в Україні, чим провокують нетерпимість польських фермерів до українських колег.

Крім того, лунають заклики до «особливих» перевірок фруктів та ягід, які експортуються з України до ЄС, у тому числі транзитом через територію Польщі.

З цього приводу асоціація «Укрсадпром» направила листа міністру закордонних справ України Павлу Клімкіну, в якому закликає захистити права українських садівників, вжити відповідних заходів щодо недопущення їх приниження та запобігти зловживанню й упередженому ставленню до вітчизняної плодово-ягідної продукції, яка експортується. 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар