Українські садівники підвищують ціни на абрикоси

 Українські садівники підвищують ціни на абрикоси

Згідно з інформацією аналітиків ринку, вже сьогодні виробникам вдається відвантажувати зазначену продукцію на 15-20% дорожче, ніж тижнем раніше. Про це повідомляє EastFruit.

Так на даний момент українські виробники пропонують абрикоси по 12-17 грн/кг ($0,46-0,65 за кг) в залежності від якості і регіону. Для порівняння, тиждень тому ціни на ці кісточкові в Україні не перевищували 15 грн/кг ($0,57 за кг).

Приводом для подорожчання, за словами фермерів стало сезонне скорочення пропозиції абрикосів, оскільки реалізація фруктів ранніх сортів добігає кінця. Крім того, підтримку цінового росту надає активізація торгово-закупівельної діяльності з боку практично усіх категорій покупців.

Проте необхідно підкреслити, що навіть після такого істотного зростання цін сьогодні абрикоси в господарствах України на 15-20% дешевше, ніж в середині липня 2017 року. Така цінова різниця, на думку галузевих експертів, пов`язана з помітним скороченням виробництва кісточкових в цілому і абрикосів зокрема в країні в минулому сезоні.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар