Українське ігристе вино АРТВАЙНЕРІ увійшло в десятку найкращих у світі

 Українське ігристе вино АРТВАЙНЕРІ увійшло в десятку найкращих у світі

Завдяки продукції ARTWINERY (раніше «Артемівський завод шампанських вин») про нашу країну заговорила з повагою і міжнародна винна спільнота. У березні у Великій Британії проходив щорічний конкурс London Wine Competition – один із найбільш значущих винних конкурсів у Європі.

Суддівську колегію представляли 40 осіб: це авторитетні міжнародні експерти вина, власники лондонських ресторанів, дистрибютори та імпортери алкогольних напоїв. За підсумками конкурсу Україна отримала 2 срібні медалі за ігристі вина бренда ARTWINERY: ARTWINE біле брют натюр (вінтаж 2014 року) та GRAND ARTINERO біле брют (вінтаж 2015). Також ми здобули 3 бронзові медалі за вина ARTINERO біле брют, GRAND ARTINERO рожеве брют і ARTWINE рожеве брют.

«Цьогоріч ми вперше брали участь у London Wine Competition. Ми вирішили представляти високому міжнародному суддівству наші новинки. В умовах сучасного конкурентного ринку недостатньо просто виробляти якісне вино, споживачі очікують, що воно матиме привабливий вигляд і найкраще співвідношення ціни та якості. Ми пишаємося тим, що вина ARTWINERY отримали таку високу комплексну оцінку на конкурсі вин у Лондоні», ― говорить Ігор Толкачов, генеральний директор компанії ARTWINERY.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар