Україна може приєднатися до Міжнародної Організації виноградарства та виноробства

 Україна може приєднатися до Міжнародної Організації виноградарства та виноробства

Про це повідомив начальник відділу розвитку садівництва, виноградарства та виноробства Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Віктор Костенко.

«Не можу не поділитися з виноградарями-виноробами приємною новиною. Жан-Марі Оран, Генеральний директор Міжнародної Організації виноградарства та виноробства (МОВВ) офіційно повідомив, що Україна може приєднатися до МОВВ в статусі “Члена”, як колишній член Міжнародного Офісу вина та країна-підписант Угоди від 03.04.2001 р. щодо створення МОВВ», – повідомив Віктор Костенко.

Нагадаємо,що свого часу Україна була членом МОВВ, проте з фінансових причин (через несплату членських внесків) її було тимчасово виключено з неї.

Міжнародна організація винограду і вина створена на основі договору від 2001 року, вона стала спадкоємницею Міжнародного бюро винограду і вина, що існувало з 1924 року. До цілей і завдань МОВВ входять захист інтересів виноробної галузі та створення сприятливих ринкових умов, гармонізації та відповідності методів аналізу, боротьби з шахрайством та недобросовісною конкуренцією на ринку. Станом на лютий 2013 року членами МОВВ є 43 держави, а чотири країни (у тому числі й Україна) мають статус спостерігачів.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар