UHBDP оголосив конкурс грантів, направлений на підтримку жінок в агробізнесі

 UHBDP оголосив конкурс грантів, направлений на підтримку жінок в агробізнесі

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) оголосив про відкриття нової грантової програми — «Малі інноваційні гранти». Про це йшлось на прес-конференції Українського проекту розвитку плодоовочівництва (UHDP) у рамках Agroport south Kherson.

«Початковий бюджет програми становить 50 тис. канадських доларів. Проект фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA)» — наголосив Дмитро Ніколаєв, менеджер Українського проекту розвитку плодоовочівництва UHBDP.

Він зауважив, що «Малі інноваційні гранти» будуть надані виробникам овочів, фруктів, ягід, горіхів, меду, агропідприємствам. Які зможуть продемонструвати нові та інноваційні підходи для доступу до нових ринків. Ухвалення нових стратегій пошуку/закупівель, підвищення продуктивності обробки та/або післязбиральної доробки, поліпшення логістики, прийняття ефективних комунікаційних/управлінських і/або інформаційних технологій ланцюжка поставок.

«Проект буде орієнтовано на діючий бізнес, а не на стартапи. Наша мета підтримати саме жінок, сприяти розвитку жіночого підприємництва у сільській місцевості та покращенню умов праці в плодоовочевому секторі. Розширити можливості жінок у напрямку прийняття безнес-рішень», — сказала Олександра Гармаш, менеджер міжпроектних програм UHBDP.

Гранти зможуть отримати:

  • Жінки — власниці аграрного бізнесу або жінки, які представляють бізнес-групу чи кооператив,
  • Чоловіки — власники аграрного ринку, які тісно співпрацюють (мають партнерські відносини) переважно з жінками-виробниками, які працюють у сільській місцевості,
  • Сімейні підприємства.

Олександра Гармаш наголосила, що обов’язкова умова участі в проекті — це офіційно зареєстрований бізнес, а саме ФОП 3-групи. ТОВ, СОК, ФГ та інші. Вона пояснила, що потрібно зробити для того, щоб взяти участь у конкурсі грантів та наголосила, що все відбуватиметься онлайн

«З 1 вересня, 2018 року на сайті слід заповнити форму-ессе. Апліканти, які подали ессе, з 1 жовтня 2018 року на електронну адресу отримають посилання доступу до онлайн тренінгу, який допоможе заповнити грантову онлайн-заявку. А після проходження тренінгу учасники отримають посилання на заповнення грантової заявки», — наголосила Гармаш.

Вона додала, що термін подачі заявки на отримання гранту з 1 по 15 листопада 2018 року. Результати конкурсу будуть оголошені на сайті UHBDP та на сторінці проекту у Facebook наприкінці 2018 року.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар