Учасники бізнес-туру Ягідної конференції відвідають відомі підприємства Волині – «САВ АГРО ПАРТНЕР» та «ЯГОДИ ВОЛИНІ»
Як створити прибутковий ягідний бізнес, вирощуючи суницю садову, малину та інші червоні ягоди? На яких нюансах потрібно акцентувати? Які особливості заморожування цих ягід? Про це розкажуть керівники великих ягідних та переробних підприємств Волині й Рівненщини під час бізнес-туру, що відбудеться 15 квітня у рамках VI Міжнародної науково-практичної конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації». Учасники відвідають 2 великі підприємства – «САВ АГРО ПАРТНЕР» та «ЯГОДИ ВОЛИНІ».
«САВ АГРО ПАРТНЕР» – господарство, розташоване в селі Заріччя Луцького району (колишній Маневицький район) на Волині. На угіддях компанії росте 10 гектарів малини, 13 гектарів суниці на грядах, 6 гектарів суниці просто неба. Директор компанії «САВ АГРО ПАРТНЕР» Андрій ШВИНДЮК зазначає, що всі культури вирощує за органічною технологією. Із питань догляду за насадженнями працівників компанії «САВ АГРО ПАРТНЕР» консультує агроконсультантка Ганна Луцько. Систему крапельного поливу в компанії «САВ АГРО ПАРТНЕР» виготовляли самостійно. Неподалік полів стоїть фільтраційна станція. Всі охочі побачать, як успішно вирощувати суницю садову та малину за органічною технологією, а Андрій Швиндюк поділиться своїм досвідом, відповість на питання учасників бізнес-туру.
Також компанія має складські та холодильні приміщення площею 1200 квадратних метрів і потужністю 400-500 тонн. Потужності розташовані за 40 кілометрів від ягідної плантації – у місті Маневичі. Андрій Швиндюк розкаже учасникам бізнес-туру про досвід заморожування суниці садової й малини, про те, як не втратити якості ягоди під час заморожування, куди її збувати, за якою ціною тощо. Всі охочі побачать, які нюанси має заморожування суниці садової й малини, й дізнаються, з чого починати роботу в цьому напрямі діяльності.
Читайте також: Українське ягідництво – потужне, перспективне й прибуткове!
«ЯГОДИ ВОЛИНІ» – кластер, що об’єднує 7 юридичних осіб. Загальна площа сертифікованих земель становить більше 240 гектарів. На угіддях кластера вирощують суницю садову, малину, обліпиху, суницю альпійску, лікарські трави та інші культури за органічними технологіями. Під час бізнес-туру керівник підприємства «ЯГОДИ ВОЛИНІ» Віталій ІШМУРАТ розкаже, як створити стабільний та успішний ягідний кластер. Учасники бізнес-туру відвідають плантацію, на якій вирощують суницю садову, малину, обліпиху. Фермери побачать, як на одній площі поєднати різні культури, на що слід звертати увагу, як облаштувати плантацію системою поливу, захистити її від впливу негативних природних явищ, як почати роботу в кластері, які переваги та недоліки цього тощо.
Не пропустіть можливості поспілкуватися з досвідченими ягідівниками. Реєструйтеся на VI Міжнародну науково-практичну конференцію «Ягідництво і переробка: технології та інновації».
У рамках конференції 14 квітня відбудеться II Конгрес із заморожування та холодної логістики ягід «Переробка та заморозка. Створення доданої вартості шляхом переробки ягід».
Також паралельно із пленарним засіданням 14 квітня відбудеться масштабна виставка обладнання і технологій ягідництва від українських та закордонних компаній, а також виставка-дегустація продуктів переробки та ягідництва, ярмарок саджанців.
Нагадуємо, що квітнева конференція буде присвячена королеві ягід – суниці садовій. Також у полі зору буде малина, ціни на яку минулоріч побили всі рекорди, а тому вона тепер особливо актуальна для українських фермерів. Упродовж конференції спікери обговорять технології вирощування нішевих культур: суниці альпійської, порічок, журавлини, кизилу, брусниці, шипшини, горобини, ірги, морошки, гумі, барбарису, лимонника.
Реєстрація на конференцію вже розпочалася! Запрошуємо до участі представників господарств та підприємств!
Генеральний Юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».
Партнер бізнес-туру – «САВ АГРО ПАРТНЕР», «ЯГОДИ ВОЛИНІ»
Медіапартнери конференції – спеціалізовані журнали «Ягідник», «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», сайти techhorticulture.com, jagodnik.info, techdrinks.info.
Умови участі в конференції:
В ролі учасника –
Для виробників сільгосппродукції – 3000 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); 2000 грн – 1 день участі (перший чи другий на вибір);
Для не виробників сільгосппродукції продукції (компанії): 3000 грн – 1 день; 4000 грн – 2 дні.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у презентаціях фруктів і ягід, а також напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів експонентів, спікерів заходу).
Увага: для передплатників журналів «Ягідник», «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).
Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Анна Панкратенкова (координатор проєкту), тел.: +38 097 75 92 583
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 7682
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор – Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com
Поселяє та приймає конференцію – готель «Айвенго» (Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Колоденка, вул. Зелена, 53)
Сайт: https://www.aivengo.rv.ua/hotel#
Телефон для бронювання номерів: +38 (050) 662 74 62
УВАГА!
Участь у конференції можлива лише за умови підтвердження повної вакцинації учасника електронним сертифікатом чи друкованим відповідником, або довідки про одужання після перенесеного COVID-19 за останні 6 місяців, негативний ПЛР або експрес-тест, дійсний 72 години.
Будь ласка, подбайте заздалегідь про генерацію сертифікатів у додатку «Дія».
Конференція відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проведена з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.
Звертаємося до учасників з проханням серйозно ставитися до нинішньої ситуації з розповсюдженням COVID-19 в Україні. Вищезазначені заходи з безпеки націлені на посилення вашої особистої безпеки. Рекомендуємо виміряти температуру тіла перед виходом із дому та у випадку нездужання лишитися вдома. Ви можете в будь-який момент зв’язатися з організаторами щодо заміни делегата.