У ЄС експортують новаторську продукцію з української чорниці

 У ЄС експортують новаторську продукцію з української чорниці

Компанія LiQberry виробляє чорничну пасту протягом 8 років. Окрім позиціонування своєї продукції, як органічної, вона виробляється за технологією, яка не має аналогів. Про це повідомляє Eurointegration.com.ua.

Розроблена власна технологія дозволяє повністю зберегти корисні компоненти ягід без додавання консервантів, цукру та води.

«Звичайно, нам було б набагато простіше позиціонувати себе як звичайне органічне варення — попит на таку продукцію в ЄС також чималий. Проте, і це ключова позиція — ми наполягаємо на особливості своєї продукції, і це часто створює проблеми», — розповідає директор з маркетингу компанії LiQberry Євгенія Нечитайло.

Це створює певні ускладнення на шляху виходу продукції на ринок ЄС. Новаторський продукт вимагає зовсім іншої стратегії, з яких найважливіший аспект — рекламні бюджети. В ЄС для того, щоб написати на етикетці пасти, що чорниця знижує рівень цукру у крові потрібні висновки наукових досліджень, причому зроблених не в Україні.

Також дуже важливим є вирішення питання довіри європейських споживачів органічної продукції до товарів з України.

«Якщо брати наших оптових партнерів, то у них вже існує довіра до якості української органіки. Однак серед пересічних споживачів такої довіри ще немає», — визнають представники LiQberry.

У компанії вирішили це питання шляхом відкриття ще одного переробного заводк — тепер у Вільнюсі. Таким чином, вибір європейських споживачів у бік волинської сировини вплине відмітка «Made in EU».

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар