У Luchan Brewery вперше презентували комбучу

 У Luchan Brewery вперше презентували комбучу

Луцька пивоварня Luchan нещодавно презентувала новинку – комбучу. Це лімітована експериментальна партія. Її виготовили всього 200 л. 

– Комбуча від Luchan – це освіжаючий безалкогольний газований напій, приготований методом ферментування чайної основи (купаж білого китайського та чорного кенійського чаїв). Іншими словами – це солодкий чай, зброджений спеціальним «чайним грибом». Смак комбучі – злегка незвичний кислувато-терпкий смак і купу корисних властивостей, – кажуть виробники.

Комбуча, за словами виробників, дуже корисна для здоров’я, адже вона може підтримувати здоров’я шлунково-кишкового тракту, зміцнювати імунітет, покращувати стан шкіри та навіть допомагати знизити ризик розвитку деяких захворювань.

Репортаж із пивоварні Luchan читайте на сторінках журналу «Напої. Технології та Інновації», який можна завантажити безкоштовно на сайті.   

Також можна передплатити друкований журнал. Нагадаємо, що він виходить друком у форматі «перевертайко»: з однієї сторони це «Напої. Т. І.», а  іншої – «Пиво. Т. І.». Щоб передплатити паперовий журнал, звертайтеся за контактами:

Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті