У Китаї відкриється масштабний музей вина

 У Китаї відкриється масштабний музей вина

Завдяки співпраці Cité du Vin de Bordeaux і Китаю започатковано ексклюзивний проєкт – Universal Wine Museum. Відкриття музею вина заплановане на 2024 рік.

Після завершення будівництва музей площею 18 000 м² стане другим за величиною музеєм вина у світі. Розроблений спеціально для китайської публіки, музей буде не «копією» свого прототипу в Бордо, каже Філіп Массол, генеральний директор Cité du Vin, а «адаптованим до китайської культури» місцем.

За словами генерального директора музею, однією із змін, які він зробив, є простіші маршрути з гідом. Макет і дизайн музею, створений Ateliers Adeline Rispal, буде менш технічним і легшим для доступу, відповідно до звичок китайців.

Амбітний винний проєкт з’явився на тлі зростаючого інтересу Китаю до французьких вин, особливо після фактичного виходу з китайського ринку австралійських виробників. Зріс попит на преміальні французькі вина, зокрема з Бордо та Бургундії.

Читайте також:
Компанія 46 Parallel Wine Group вдруге здобула титул Ukraine Winery of the Year

Площа музею сягатиме 3500 м². У музеї постійно будуть проводити виставки за 5 темами: «Від виноградної лози до вина», «Історія вина», «Вино у світі», «Вина та есенції» і «Мистецтво живих вин».

Музей також матиме величезний простір для дегустації вин і роздрібної торгівлі, де будуть доступні понад 1000 зразків вин із усього світу. Музей також включатиме аудиторію на 450 місць для лекцій та навчання на виноробну тематику.

Крім того, відвідувачі матимуть можливість познайомитися з прилеглими та навколишніми виноградниками в Пекіні, який є одним із найбільших виноробних регіонів Китаю.

У проєкт інвестував китайський інвестор Weixing Tang, франкофіл і любитель вина, який хоче розвивати культурний обмін між Китаєм і Францією. Натхненням для дизайну стало історичне село Сент-Емільйон та його архітектура.

Роботу над проєктом розпочали у 2018 році, проте відклали через пандемію. Будівництво має закінчитися в грудні 2023 року.

Джерело: Vino Joy News

Читайте також:
Завдяки проєкту Театру пива «Правда» зібрали понад 2,2 мільйони доларів для підтримки України
Як розвивається виноробна галузь у Португалії?

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті