Триває спільний проект МВС України, Всеукраїнського об’єднання автошкіл України та компанії AB InBev Efes – «Випробуй у безпеці»

 Триває спільний проект МВС України, Всеукраїнського об’єднання автошкіл України та компанії AB InBev Efes – «Випробуй у безпеці»

«Випробуй у безпеці» – це освітній проект, запроваджений Всеукраїнською асоціацією автошкіл у рамках національної програми «Випив? За Кермо Не Сідай!». Завдяки співпраці Національної поліції України та пивоварної компанії AB InBev Efes в автошколах і спеціалізованих установах запроваджені тренінги щодо наслідків керування у нетверезому стані.

Проект «Випробуй у безпеці» привертає увагу громадськості до надзвичайно важливої та актуальної проблеми дотримання правил дорожнього руху, допомагає підвищити культуру водіння і виховати дисциплінованих водіїв.

Денис Хренов, в. о. генерального директора AB InBev Efes, говорить: «Я мріяв налагодити співпрацю з поліцією ще років з 10 тому, коли дізнався про подібну практику наших чеських колег. Тоді це здавалося мені майже нездійсненним. Але, коли робиш важливу для суспільства справу, неможливе стає можливим. У 2012 році ми зрозуміли, що модуль з небезпеки нетверезого кермування необхідно запровадити у програму автошкіл. Через 5 довгих років завдяки багатьом небайдужим однодумцям у Національній поліції, Всеукраїнському об’єднанню автошкіл та креативній ідеї з окулярами відбувся перший урок в автошколі. Сьогодні вже десятки тисяч людей пройшли цей тренінг. Переконаний, що вони сформують зовсім іншу культуру відповідального споживання алкоголю і керування автотранспортом у цілому».

Усю інформаційно-матеріальну базу проекту «Випробуй у безпеці» забезпечує компанія AB InBev Efes разом із Всеукраїнським об’єднанням автошкіл України. Це спеціальні окуляри Drunk Busters, конспект лекцій, анкети (заповнюються учасниками до та після тренінгу), відеотренінг, набір вправ із використанням інструментів та спеціальний вініловий килимок, який необхідний для виконання цих вправ. Надіваючи окуляри Drunk Busters, учасник переживає імітований стан сп’яніння й завдяки цьому усвідомлює всі небезпечні фактори, з якими стикається на дорозі нетверезий водій. Окрім того, учасник експерименту, звичайно, перебуває у повній безпеці. Набір інструментів, наданий для проведення тренінгів,
допоможе водіям на практиці дізнатися про наслідки керування транспортним
засобом у нетверезому стані та усвідомити обсяги цих наслідків і небезпеки для
всіх учасників дорожнього руху.

Як соціально відповідальна компанія AB InBev Efes намагається сприяти безпечному споживанню пива і, зокрема, безпеці на дорогах, реалізуючи кампанії всеукраїнського рівня. Так, у рамках присвяченого глобальній корпоративній соціальній відповідальності проекту Better World, який діє з 2009 року, AB InBev Efes представила програму «Випив? За Кермо Не Сідай!». Ця масштабна кампанія формує у суспільній свідомості неприпустимість керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Її глобальна мета – зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод за участю нетверезих водіїв і у такий спосіб змінити світ на краще.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар