Тренд на безалкогольні напої продемонструвала виставка BIOFACH

 Тренд на безалкогольні напої продемонструвала виставка BIOFACH

Нині глобальним трендом стають безалкогольні напої. Це засвідчила провідна світова виставка органічних харчових продуктів BIOFACH, яка відбулася в лютому в Німеччині. Про основні тренди, які продемонструвала виставка, розповіла керуючий партнер компанії Alta Kraina Алла Пономаренко у статті для журналу «Ягідник».

– Турбота про здоров’я знову і знову заявляє про себе як головна тенденція світового споживання. На виставці був презентований великий асортимент безалкогольного вина, пива, але особливу увагу привернули напої, що імітують вплив алкоголю на організм. Це новий інноваційний тренд, який ще мало знайомий споживачеві, – каже Алла Пономаренко.

Питання здорового харчування людини розглядаються у рамках здоров’я всієї планети. Серед молоді все більше тих, хто приділяє особливу увагу своєму харчуванню (як-от веганська дієта). Але й старше покоління не відстає, роблячи ставку на антивікові програми, які включають збалансоване й корисне органічне харчування.

BIOFACH, провідна світова виставка органічних харчових продуктів, щорічно проходить у німецькому Нюрнберзі. Цього року вона зібрала під своїм дахом понад 35 тисяч відвідувачів – фахівців зі 128 країн та понад 2500 експонентів із 94 країн світу. Нашу країну на BIOFACH 2024 представив Національний павільйон України, який організувала державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національний проєкт «Дія.Бізнес», під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України, за сприяння громадських союзів «Органічна Україна» та «Органічна ініціатива», за підтримки Швейцарії у межах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з найвищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP), що впроваджує Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), ЄБРР за фінансування Швейцарії у рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР, Western NIS Enterprise Fund.

Більше про результати виставки BIOFACH і про те, як  розвивається органічний агросектор, читайте в новому випуску журналу «Ягідник», який можна завантажити безкоштовно.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті