Telegram-бот інформує про кар’єрні можливості в AB InBev Efes

 Telegram-бот інформує про кар’єрні можливості в AB InBev Efes

Компанія AB InBev Efes, що завжди відкрита для спілкування, забезпечила новий зручний засіб комунікації, створивши власного чат-бота. Новий Telegram- бот, котрий отримав назву Ask AB InBev Efes Career Bot, розпочав свою роботу в Україні у липні 2018 року. Основним завданням віртуального представника компанії є інформування щодо кар’єрних програм для молоді та про можливості працевлаштування в AB InBev Efes для досвідчених фахівців.

Як глобальний лідер пивоварного ринку AB InBev Efes завжди потребує амбітних талантів і нових ідей. Тому компанія готова вкладатися у перспективну молодь і пропонує оплачувані програми стажування. Telegram-бот допоможе молодим спеціалістам зрозуміти, як потрапити на стажування та в чому його переваги. З першого дня програми стажери стають справжніми співробітниками компанії, а після її завершення потрапляють на перші постійні позиції в компанії.

Зазначимо, що стажування проводиться за трьома напрямами: виробництво та логістика (Supply Management Trainee), загальний менеджмент (Global Management Trainee), операційний менеджмент (Fast Track Apprenticeship). Участь у програмі — це безпрецедентна можливість побувати в офісах компанії в Європі та США, познайомитися та співпрацювати з учасниками кар`єрних програм з інших країн, директорами заводів, керівниками функцій і топ-менеджментом. Тренінги дозволять отримати практичний досвід роботи в різних відділах оперативної частини компанії, зануритися в робочий процес і навчитися нести відповідальність за реальні бізнес-проекти, отримати навички проектного та загального менеджменту, розуміння бізнесу, зовнішнього ринку і внутрішніх процесів.

Telegram-бот також стане в пригоді досвідченим спеціалістам. AB InBev Efes заохочує ініціативність, розвиток потенціалу та міжфункціональні переміщення співробітників. «Ви берете на себе відповідальність за особисту кар’єру, а ми допомагаємо вам досягти поставлених цілей» — таке гасло компанії якнайкраще
підходить для вмотивованих людей, котрі рухаються вперед, долають випробування і ніколи не зупиняються, тому що бажають досягти результату.

«Технологія чат-ботів стає все більш популярною серед користувачів інтернету та активніше застосовується у бізнесі. Її плюси у тому, що вона автоматизує процес підбору персоналу. Рекрутер заощаджує свій час, делегуючи бесіди ботам, а кандидату пропонується комфортна і, що важливо, вже звична сьогодні форма комунікації, традиційна для месенджерів. Вся інформація вже оцифрована і розкладена відповідно до вимог напрямів стажувань. Ми інтегрували чат-бота в Telegram — один з найбільш використовуваних месенджерів в Україні, що дозволить охопити ширшу аудиторію наших потенційних співробітників», — говорить Карина Сандал, People Continuity Lead Supply компанії AB InBev Efes.

Розпочни кар’єру в одній з найбільших світових компаній!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар