Свіжий випуск журналу «Напої. Технології та Інновації» – вже в наших руках!

 Свіжий випуск журналу «Напої. Технології та Інновації» – вже в наших руках!

Отримайте і ви свій екземпляр

Раді повідомити, що вийшов друком журнал «Напої. Технології та Інновації» №3. Ознайомитися зі змістом журналу можна тут.

Журнал адресований для широкого кола читачів – і тих, хто задіяний у процесі виготовлення вин, тих, хто є дегустатором, сомельє, хто займається реалізацією напою, і тих, хто просто любить вино і прагне в ньому розбиратися. Тож покваптеся отримати свій екземпляр – оформивши передплату на єдиний в Україні фаховий журнал про виробництво напоїв.

Видання уже традиційно насичене різноманітною та актуальною інформацією про найкращі українські та світові винні проєкти. Про нові перспективи виноробні Шато Чизай та стратегію розвитку в ексклюзивному інтерв’ю журналу розповів новий виконавчий директор виноробної компанії Дмитро Шолудько. Про тонкощі технологій виготовлення питних медів та перспективи медоваріння в Україні розповів медовар, член Громадської організації «Гільдія медоварів України» Володимир Дмитрук. Інтерв`ю винного фотографа Арсена Федосенка – про інший бік виноробства, очима майстра фотографії.

Обов’язкова рубрика – репортаж з виноробного підприємства. У цьому випуску ми побували на сімейній виноробні Beykush winery. А про те, як хобі переросло у справу життя, розкаже Юрій Бондарчук, засновник Bondarchuk winery, невеликої виноробні під Києвом.

У рубриці «Зарубіжний досвід» – репортаж про грузинське виноробне підприємство «Шумі вайнері». Про американський досвід виноробства в США розповів український винороб з Одещини Ярослав Андрієць, який перебуває на стажуванні на одній з американських виноробень.

Читайте також: Американське виноробство очима українського винороба Ярослава Андрійця – у свіжому випуску журналу «Напої. Технології та Інновації»

Окрім того, в журналі приділена увага й темі сучасного виноградарства – читайте статті Андрія Штірбу, завідуючого відділом виноградарства ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова» та колективу авторів з ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова».

Журнал «Напої. Технології та Інновації» охоплює не лише винну тематику. «Міцний крафт» читачі ознайомляться зі статтею про виготовлення джинів – виробника «Рябцев дистилері». «Крафтові дистиляти» – стаття про діяльність малих виробників дистилятів, за зустрічами і обговоренням на Форумі «Міцний крафт».

У фокусі номера – сучасні технологічні рішення для виноробства та виробництва напоїв. Так, свої надбання і технологічні новинки читачам журналу пропонують світові лідери галузі. Серед них такі компанії, як: Lallemand, Letina, A-Profi, Wood International, TAPI, Scharfenberger та ін.

Видавці постійно тримають руку на пульсі подій світу напоїв. Тож знайдете у номері репортажі та анонси важливих заходів галузіТакож у номері опублікований Календар винних заходів – в Україні та світі, де розповсюджуватиметься журнал.

Читайте також: Оновлено сайт Напої. Технології та Інновації techdrinks.info

Журналу «Напої. Технології та Інновації» – 10 років!

Запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв, замовляйте за контактами менеджерів.

Контакти:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Головний редактор – Катерина Конєва, співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», тел.: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com.

Директор проєкту – Надія Ящук, співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», тел.: +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті