Stella Artois підтримає Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів в Україні

 Stella Artois підтримає Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів в Україні

Всесвітньо відомий бренд пива Stella Artois традиційно виступить офіційним спонсором прокату стрічок 21-го Мангеттенського фестивалю короткометражок. Фестиваль триватиме з 27 вересня до 7 жовтня в українських кінотеатрах «Планета Кіно» за підтримки компанії-дистриб’ютора Arthouse Traffic.

Мангеттенський фестиваль завітає до України вже у дванадцятий раз, а покази відбудуться у Києві, Львові, Одесі, Харкові, Сумах. Зокрема у програмі цього року — драма «Хижак» (Канада), комедія «Домашній покупець» (США), комедія «Шушутаж» (Угорщина), сюрреалістична стрічка Lacrimosa (Австрія), драма «Хтось» (Німеччина), картини «Пожежа в Картон-сіті» (Нова Зеландія), «Голова в мішку» (Велика Британія), «Вона» (Косово) і «Два незнайомці, які зустрічаються 5 разів» (Велика Британія). Тривалість усієї програми — 127 хвилин.

Детальніше ознайомитися із описом сюжетів 10 короткометражних фільмів- фіналістів можна на сайті компанії-дистриб’ютора Arthouse Traffic. Розклад показів доступний на сторінці фестивалю на сайті
кінотеатрів «Планета Кіно».

Допрем’єрний показ короткометражок в Україні відбудеться 25 вересня у «Планеті Кіно» в Києві: на 19:30 запланована урочиста вечірка для гостей заходу, а старт показу розпочнеться о 20:00.

«Stella Artois — один з найвідоміших та найулюбленіших брендів пива в усьому світі, який підтримує ідею еволюції пивної культури та популяризації мистецтва в цілому. Тому не дивно, що Stella Artois є офіційним спонсором найбільшого фестивалю короткометражних фільмів, покликаного віднайти кінематографічні таланти і надати їм шанс проявити себе», — коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора компанії AB InBev Efes.

Найбільший на сьогодні фестиваль короткометражних кінострічок виник у 1998 році. Тоді Ніколас Мейсон влаштував показ фільмів на екрані, встановленому на своїй вантажівці, яку припаркував на одній з вулиць нью-йоркського Мангеттена. Протягом наступних років подія набула значення світового масштабу, охопивши понад 250 міст планети.

Мангеттенський фестиваль — інтерактивний. За добірку з 10 фіналістів, яких представляють щороку у вересні, може проголосувати кожен, заповнивши спеціальний бюлетень після перегляду сеансу. Таким чином, членами журі стають тисячі шанувальників кінематографу з різних країн.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар