Стартував онлайн-аукціон унікальних вин на підтримку ЗСУ

 Стартував онлайн-аукціон унікальних вин на підтримку ЗСУ

На фестивалі Brave Wine, що відбувся 7–8 жовтня в Києві, зібрали понад 100 тис. грн для Благодійного фонду Leleka Foundation на 5 наплічників для бойових медиків. Організатор фестивалю Brave Wine, амбасадор українських вин Сергій Клімов оголосив про онлайн-аукціон 3 унікальних вин, щоб досягнути мети та зібрати 150 тис. грн.

На аукціоні будуть розігрувати такі вина.

Лімітована колекція Одеського чорного 2020 року BIG WINES BIG ART з етикеткою від маестро сучасного українського живопису Івана Марчука. Це вино не доступне у відкритому продажі і випущене невиликим тиражем. Вино отримало золото на Mundus Vini 2023, золото на Berliner Wine Trophy 2023 та ще одне золото Gran Gold на Heroic Wines Cervim 2023.

Унікальна пляшка червоного вина «Червоне з Красного» з сортів Каберне Совіньйон, Менделіум, Сапераві, VB, вирощених на власних виноградниках у Київській області. Вина немає у відкритому продажі. За повідомленням, воно від відомого українського архітектора Андрія Миргородського, автора пішохідно-велосипедного (скляного) мосту, який вистояв удар російської ракети, першої черги музею Голодомору та другої черги Музею Геноциду – Голодомору на печерських схилах.

Унікальний лот – десертне марочне вино з Криму, сорту Піно Грі – Карадаг 1998 року, яке викупив приватний колекціонер із підвалів Коктебель до окупації півострову росіянами в 2014 році.

Умови участі в аукціоні:

  • Початкова ставка – 1000 грн на лот 1-2.
  • Початкова ставка на лот 3 – 5000 грн.
  • Мінімальний крок – 500 грн.

Дати аукціону для кожного лоту:
1. Середа, 11 жовтня, 15:00 – четвер,12 жовтня, 15:00
Лімітована колекція Одеського чорного 2020 року BIG WINES BIG ART

2. Четвер, 12 жовтня, 15:00 – п’ятниця, 13 жовтня, 15:00
«Червоне з Красного» від Андрія Миргородського.

3. П’ятниця, 13 жовтня, 15:00– субота, 14 жовтня, 15:00
Коктебель – Карадаг 1998, Крим.

Правила проведення благодійного аукціону:

1. Аукціон проходить на сторінці Brave Wine в інстаграмі.

2. Кожне вино буде представлено як лот лише впродовж 24 годин. Наступного дня вино зміниться. За ці 24 години можна запропонувати в особистих повідомленнях або в відповідях на сториз свою суму, і щоразу, організатори писатимуть нову суму в сториз. Той, хто в результаті запропонує найвищу ціну за пляшку, матиме змогу її забрати.

3. Оплату проводить лише той, хто запропонував найвищу ціну, шляхом переведення коштів на банку в Монобанк, на яку збирають кошти для фонду «Лелека».

4. Забрати вино можна в Києві, або пересилкою поштового сервісу за рахунок покупця.

Долучайтеся до аукціону.

Читайте також:
Крафтові дистиляти «Файна Фляшка» здобули високі нагороди на дегустаційному конкурсі Independent craft
Вино Big Wines Big Art Ivan Marchuk limited edition 2020 Odesa Black здобуло гранд-золото на міжнародному конкурсі Mondial des Vins Extrêmes

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті