Крафтові дистиляти «Файна Фляшка» здобули високі нагороди на дегустаційному конкурсі Independent craft

 Крафтові дистиляти «Файна Фляшка» здобули високі нагороди на дегустаційному конкурсі Independent craft

Дистиляти «Файна Фляшка» здобули 5 медалей IV Всеукраїнському професійному дегустаційному конкурсі Independent craft. Із них 4 золоті, а 1 – срібна. Результати дегустаційного конкурсу опублікували організатори – Ukrainian Craft Distillers Association.

Переможні дистиляти створює засновник бренду «Файна Фляшка» Михайло Дробок, який працює у власному виробничому приміщенні, яке побудував поряд із домівкою. У ньому облаштував все саме так, як потрібно для комфортної та продуктивної роботи. Мийка, інструменти, устаткування, лабораторія – тут є все необхідне для виготовлення дистилятів, які вже займають найвищі місця на престижних конкурсах.

– Постійно інвестую в розвиток виробництва, бо постійно виникають нові потреби. Скажімо, придбав прес для винограду, бо з класичного сорту Ізабелла виходить досить хороший дистилят. На його базі роблю і джини, і настоянки. Коли встановив апарат для розливу, з’ясувалося, що потрібен ще й стіл. Купив апарат для розливу, дробарку, професійну морозильну камеру. Хочу також придбати ЦКТ, щоб врахувати усі виробничі необхідності і щоб все було максимально зручно. Тож потроху заповнюю виробничий зал, – зазначає Михайло Дробок.

Працює дистилер і над налагодженням співпраці з виробниками якісної сировини.

– Не працюю зі спиртами, а виготовляю дистиляти лише з фруктів. Натомість з готового напою вже можна робити інші продукти. Мені цікаво, як відбувається бродіння, цікаво «впіймати» ароматику. Люблю експериментувати, бо в нашій справі без експериментів працювати неможливо. Скажімо, свого часу зробив терновий джин. А мій малиновий джин вже оцінили й професіонали – він виборов золото на одному з конкурсів. Тепер хочу спробувати джин на аронії. Маю спеціальні місткості для експериментальних «проєктів» – на 10 і 20 літрів. Тож буду вправлятися з аронією і не тільки. Поки що закладаю наступну партію малинового джину. А після перших морозів, коли зберуть замовлений терен, знову працюватиму й з ним, – зауважує майстер.

Більше про становлення виробництва «Файна Фляшка» читайте в журналі «Напої. Технології та Інновації» № 3, який вийде друком незабаром. У репортажі з виробництва Михайло Дробок поділиться своєю історією успіху, розповість про професійні аспекти виготовлення якісних крафтових міцних напоїв.

А поки ви можете безкоштовно завантажити на сайті журнал «Напої. Технології та Інновації» № 2 або придбати друковане видання, звернувшись у редакцію за контактами:
Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com

Читайте також:
Термофільні ацидофільні бактерії у напоях: причини появи, наслідки та методи їхнього уникнення
Як розпочався виноробний сезон у Erika Winery на Закарпатті

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті