Стартувала осіння акція на журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» і «Ягідник»!

 Стартувала осіння акція на журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» і «Ягідник»!

Встигніть придбати комплект журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» та «Ягідник» за 2021 рік всього за 800 грн. У комплекті – 9 журналів. Акція діє до кінця жовтня. Поспішіть отримати енциклопедію ягідництва, садівництва та виноградарства за вигідною ціною.

Журнали медіагрупи «Технології та Інновації», традиційно, мають глибоке тематичне наповнення. Це незамінний помічник для тих, хто уже вирощує плодово-ягідні культури, хто тільки планує торувати ягідно-садівничу стежку або хто тільки навчається у вишах за спеціальностями агрономічного напряму.

Читайте також: Анонсуємо новий випуск спеціалізованого журналу Drinks. Technologies & Innovations №3!

Як вирощувати яблука, груші, виноград та отримувати високоякісний урожай та бажаний прибуток? Як створити ефективний бізнес на вирощуванні відомих та нішевих садових і ягідних культур? Як переробляти плоди та вигідно їх реалізовувати на внутрішньому та зовнішньому ринку? Які є технології у виробництві вина, напоїв на основі фруктів і ягід, медових напоїв, соків? Відповіді на ці питання шукайте в журналах «Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації».

У полі зору видань – різні культури: яблука, груші, сливи, абрикоси, персики, черешні, малина, ожина, суниця садова, обліпиха, актинідія, столовий та технічний виноград тощо. Кожна рубрика складається із комплексу статей – про досвід вирощування культури в одному з господарств України або Європи, наукова стаття та поради технологічного характеру, що стосуються певної культури.

На сторінках журналу перспективні компанії презентують новітні методи захисту культур від шкідників та хвороб, сучасного поливу, обробітку ґрунту, створенню нових насаджень і т.д. Прогнози експертів у аналітичних статтях допоможуть створити бізнесплани на наступний сезон, розставити правильні акценти, виправити помилки.

Читайте також: Оновлено сайт Напої. Технології та Інновації techdrinks.info

Журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» і «Ягідник» – це енциклопедія садівництва, виноградарства і ягідництва. Кожен номер журналу наповнений ексклюзивною інформацією, спрямованою на допомогу в створенні нових бізнесідей. 

З питань придбання журналів за акційною ціною звертайтеся за телефоном +38 097 65 43 126 (Альона Данчук).

Передплачуйте журнали, користуйтеся інформацією на сайтах techdrinks.infotechhorticulture.com jagodnik.info, та беріть участь у науково-практичних конференціях, які об’єднують фахівців садівництва та ягідництва України і світу!

Нагадаємо, що триває реєстрація на VII Міжнародну науково-практичну конференцію «Технології та інновації: від землі до готового продукту. Зерняткові». Дізнатися більше – на сайті: http://forum.techdrinks.info

А більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – ви знайдете на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті