Складено рейтинг найбільш міцних алкогольних напоїв світу

 Складено рейтинг найбільш міцних алкогольних напоїв світу

Експерти склали рейтинг найбільш міцних алкогольних напоїв в світі, передає УНН з посиланням на Scoop Whoop.

Перше місце в рейтингу займає польська горілка Spirytus міцністю в 96,6%. “Spirytus є найсильнішим і найпотужнішим алкоголем в світі. Напій виготовлений з високоякісного етилового спирту”, – йдеться в повідомленні.

Друге місце належить Everclear Grain (95%). “Everclear Grain – напій не для людей зі слабкими нервами. Він сильний, але позбавлений смаку, безбарвний і без запаху”, – йдеться в повідомленні.

Третє місце в списку найбільш міцних алкогольних напоїв в світі займає віскі Bruichladdich X4 Quadrupled. “Bruichladdich – це односолодовий віскі міцністю 92%. Він виготовлений методом четвертої дистиляції і є надзвичайно чистим і потужним. Згідно з легендою про даний віскі, в 1695 році Мартін Мартін, мандрівник з Хепрійда, охарактеризував Bruichladdich як “небезпечний віскі”: “Один ковток, і ви живете вічно; два ковтки, і ви осліпнете; три ковтки – і ви помрете на місці”, – заявив він.

Далі в списку йдуть ром River Antoine Royale Grenadian – 90%, абсент Hapsburg Gold – 89,9%, горілка Pincer Shanghai Strength – 88,8%, горілка “Балкан” – 88%, горілка “Балкан” – 88%, горілка Devil Springs Vodka – 80%.

Замикає десятку лідерів ром Bacardi 151 міцністю  в 75,5%.

“Даний напій виробляється на Бермудських островах. Bacardi 151 дуже легко запалюється і зазвичай використовується при виготовленні коктейлів”, – йдеться в повідомленні.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар