SIMEI 2024: розширення тематики й акцент на нових технологіях

 SIMEI 2024: розширення тематики й акцент на нових технологіях

Провідна міжнародна виставка обладнання для виробництва та розливу вина від Unione Italiana Vini (UIV) – SIMEI – відбудеться 12 по 15 листопада в Італії. Виставка проводиться раз на 2 роки. Це буде ювілейна 30-та виставка, присвячена 60-річчю від її дати заснування. На події будуть презентовані найкращі технології у виноробстві та виробництві інших напоїв, а також віддзеркалені нові смаки споживачів. Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер міжнародної виставки.

Виставка SIMEI 2024 буде ще більш різноманітною і з погляду наповненості програми, і з погляду асортименту презентованої продукції. Адже на виставці будуть презентовані технології у виноробстві, пивоварінні, виробництві інших алкогольних напоїв, олії тощо.   

Цього року тематична палітра виставки буде розширена завдяки співпраці з торговельною маркою Distillo, яка презентує обладнання для мікровинокурень. Distillo пропонує нову конференц-зону та контент вищого рівня – 3 Міжнародну виставку обладнання для виноробства та розливу.

Також дебютує перший Пивний Форум, який організовує Лука Гранді з Birra Nostra – компанія, заснована в 2007 році для просування якісного крафтового пива під маркуванням «Виготовлено в Італії». Пивний форум має на меті віддзеркалити інформацію про стан і розвиток італійського сектору пивоваріння завдяки зустрічам, конференціям, майстер-класам та дегустаціям.

Окрім цього, на виставці будуть презентовані новини в галузі виробництва оливкової олії. Відвідувачі зможуть ознайомитися з найкращими зразками оливкової олії, дизайну та паковань.

Також відбудеться вже традиційний Innovation Challenge – конкурс, на якому визначають і нагороджують кращі технологічні інновації.

Минула виставка була проведена 2022 року. Тоді, після вимушеної перерви, зумовленої пандемією Covid-19, відвідувачі з усього світу зібралися, щоб упродовж 4 днів ознайомлюватися з найцікавішими рішеннями для виноробства, пивоваріння, виробництва міцних напоїв тощо. 2022 року на виставці було понад 480 експонентів, делегації з 50 країн та близько 25 тис. відвідувачів з усього світу. Експоненти презентували технології у виноробстві: від вирощування винограду – до зберігання.

Як минула виставка у 2022 році – можна ознайомитися за посиланням.

Більше інформацію про виставку читайте на сайті.

Unione Italiana soc. coop.
Via S. Vittore al Teatro. 3 20123 Milano
Tel. 02 72222825/26/28 Fax 02 866575
info@simei.it – P.lva 00 868 400 151

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті