Що на крані: новинки від українських броварень

 Що на крані: новинки від українських броварень

Завершується перший місяць літа. Чим дивують українські броварі споживачів? Як продовження рубрики «Що на крані», пропонуємо огляд новинок, які з’явилися на ринку в другій половині червня.

Summertime Madness від Hoppy Hog Family Brewery

Summertime Madness, Micro IPA – неймовірно літнє пиво на подвійному сухому охмеленні. Легке, всього 3,5%, хрустке, запашне, з тропічно-цитрусовими смаком та ароматом. В міру гірке, в міру насичене, сухе, охмелене. Прекрасно освіжає в спеку, і можна пити келих за келихом, не переймаючись за наступний ранок, кажуть виробники.

FANATIC Пшеничний абрикос

Нове освіжаюче пиво від FANATIC із приємною кислинкою. Смак об’ємний, багатий, насичений, нагадує про пшеничний хліб, трави та цитрусові. Головну роль в букеті відіграє абрикос. Хмелева гіркота не виражена.

Натуральний лимонад із цвітом бузини від Rebrew

Вперше Rebrew «серійно» випустили щось безалкогольне. Виробники чудово розуміють, що існує багато причин, коли не підходить навіть легке пиво. Альтернатива – «Цвіт бузини». Цей натуральний лимонад зі цвітом бузини – літній напій, що освіжає, з яскравим бузиновим ароматом та смаком. Можна пити за кермом, можна на роботі, можна вашим дітям або просто, коли не хочеться пива, зазначають виробники.  

Krow Moskala Mojo Version від Hoppy Hog Family Brewery

Krow Moskala Mojo Version — це особливий томатний гозе. У складі – помідори, апельсиновий сік, сік лайму, часник, мʼята, кінза, орегано. Кожен з компонентів має свій яскравий унікальний смак, який ні з чим не переплутаєш. Але поєднані разом, в одному пиві, вони створюють новий, абсолютно унікальний смак, не схожий на жоден з інгредієнтів.

Cherry Sour Aleвід Luchan Brewery

Чергова новинка від Luchan Brewery – неординарне пиво зі свіжим ароматом  базиліку та ягід і насиченим смаком. Популярна спеція надає пиву особливо апетитних та яскравих відтінків, а закислення  лактобактеріями робить його не тільки смачним, але й корисним і просто незамінним в гарячу літню пору!

OG 16,3%   ABV 5,5%   IBU 13

Читайте також:
Beer and music pairing: від лагеру та портера до джазу та року
Німеччина – найбільший виробник хмелю в світі

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті