Німеччина – найбільший виробник хмелю в світі

 Німеччина – найбільший виробник хмелю в світі

Німеччина стала найбільшим виробником хмелю в світі, відібравши цей титул у США після дев’яти років, повідомила Німецька асоціація виробників хмелю, пише Beer Business.

Зміна сталася через зниження площ під ці культури в різних країнах. В Німеччині площа під хмелем зменшилася на 340 гектарів до 20 300 гектарів, тоді як у США зменшилася до 17 850 гектарів.

Великі запаси хмелю призвели до падіння цін, що хвилює німецьких виробників. Виробництво майже повністю йде на пивоварні сектори, а продаж пива зазнає світового спаду.

Проте є й інші причини, які забезпечили німецьким виробникам хмелю перевагу перед їхніми американськими конкурентами, за словами Еріха Лемайра з асоціації виробників хмелю. У США більше контрактів, які можна відмінити, ніж у Німеччині. Це означає, що фермери можуть швидше вирішити не вирощувати хміль.

Сільське господарство також організоване інакше у США порівняно з Німеччиною, де більше малих сімейних господарств, які не так швидко змінюють напрямок через тиск з боку банків, які бачать погані перспективи. Німецькі родинні ферми часто мають тривалішу традицію і більше зацікавлені у своїх полях, тому вони не так легко відмовляються від звичних культур, сказав Еріх Лемайр.

Німеччина та США становлять левову частку світового вирощування хмелю. У світі вирощують 55 000 гектарів хмелю – приблизно на 4 800 гектарів менше, ніж рік тому, повідомила Німецька асоціація виробників хмелю. Еріх Лемайр сказав, що прогнози на цей рік в Німеччині позитивні. «З хмелем зараз все добре», – каже він. Однак ще неясно, чи залишиться це до збору врожаю.

Читайте також:
Як ефективно запустити пивоварний проєкт: досвід SHO Brewery
Місця пивного туризму на Закарпатті

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті