Шато Трубецького перейменували на Stoic Winery

 Шато Трубецького перейменували на Stoic Winery

З перших годин війни історична будівля шато Трубецького була окупована. Дотепер вона щоденно страждає від наслідків російських боєприпасів. Війна забрала все: вино вкрадене та розбите, професіонали були змушені тікати від насильства, а склади розбомблені. Третя війна в історії шато Трубецького стала поштовхом до змін. Виноробню вирішили перейменувати на Stoic Winery, щоб віддати належну шану філософії стоїцизму та показати, що жодні випробування не зможуть зупинити виробників у бажанні робити краще вино. Відтепер кожна крапля вина, яку виготовлятимуть на виноробні, буде трансляцією наполегливості та відданості виробників своїй справі.

Чому Stoic («стоїк»)? Стоїцизм – це філософія самоопанування, наполегливості, прийняття ситуації та прагнення до кращого, незважаючи на події. Вистоїмо та станемо ще краще.

– Після нападу Росії на Україну шато було серйозно пошкоджене, а відновлення займе багато часу та зусиль. Ми поважаємо історію та діяльність нашого засновника, російського князя Трубецького, але вважаємо, що наша ідентичність та майбутнє не повинні бути пов’язані з російським князем. Переіменування є першим кроком до мети та нової історії. Ми повні ентузіазму та енергії, щоб забезпечити відновлення та подальший розвиток Stoic Winery. Наше стратегічне завдання – відновити виробництво високоякісних вин в історичному шато з урахуванням усіх сучасних надбань світового виноробства. Першочергове завдання, звісно, – відновити виробництво і продажі вин. Це вкрай важливий фактор для відновлення, – розповідають у компанії.

Також у планах – відновити лабораторію, 200 гектарів виноградників, готельно-туристичний комплекс та продовжувати історію цієї території. Але це вже тоді, коли на територію буде доступ і там буде гарантовано безпечно.

– Ми раді розпочати нову сторінку в історії нашої виноробні та сподіваємося на продуктивне майбутнє, – зазначають представники виноробні.

Читайте також:
Вина з ароматом Закарпаття. Вина від Василя Анталовського перемагають на конкурсах та фестивалях і мають попит у поціновувачів натурального

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті