«Шато Чизай» працюватиме в колаборації з шотландським виробником віскі Brave New Spirits

 «Шато Чизай» працюватиме в колаборації з шотландським виробником віскі Brave New Spirits

Закарпатська виноробна компанія «Шато Чизай» анонсувала нову колаборацію з шотландською компанією Brave New Spirits. Туди, у Глазго, відправили барики, в яких витримували «Троянду Карпат» і Закарпатський Кагор, повідомляють виробники.

– У дубових бочках, де ми витримували легендарну «Троянду Карпат» і Закарпатський Кагор, тепер буде витримуватися особливий віскі від шотландських майстрів. Партнерство з Brave New Spirits – наша нова колаборація. Ми уже створювали хмільні елі з броварнею «Ципа», витримуємо зелені зерна кави від «Світ Кави» Roastery and Cafe у винних бочках, і ось на черзі високоякісний скотч, – кажуть у «Шато Чизай».

Brave New Spirits – інноваційні виробники, які створюють різні віскі: від брендів – до ексклюзивних релізів, відомих своїм експериментальним підходом. Шукають найкращий шотландський віскі та забезпечують його витримку у найвідоміших і найрідкісніших бочках світу. Brave New Spirits випускає віскі з акцентом на походження, індивідуальність, якість, клас і, звісно, смак. 

– З майстрами Brave New Spirits ми зустрілися на виставці ProWein Dusseldorf, поспілкувалися і виявили: між українським вином і шотландським віскі є дещо спільне. У нас навіть нагороди однакові: у 2023-му разом раділи медалям престижного Concours Mondial de Bruxelles. Віримо, що в синергії створимо щось надзвичайне і «заряджене», – кажуть виробники.

Читайте також:
Українські вина п’ють у 49 країнах світу
Відомі результати дегустаційного конкурсу вин Закарпаття «Червене вино 2024»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті