Садівники занепокоїлись низькими цінами на ранні яблука

 Садівники занепокоїлись низькими цінами на ранні яблука

У продаж почали надходити перші крупні партії ранніх яблук. Проте, вже на цей момент садівники занепокоєні малоактивними темпами збуту цієї продукції та невисокими цінами на неї. Про це повідомляє EastFruit.

За інформацією учасників ринку, у цьому сезоні реалізація раннього яблука почалася майже на два тижні раніше, ніж минулого року. На сьогодні основну пропозицію складають яблука сортів «Ерлі Женева», «Папірівка» та «Білий налив». Ціни на ранні яблука варіюються у межах 7-10 грн/кг в залежності від сорту та калібру.

Як зазначають садівники, минулого року відвантажувати перші партії яблук їм вдавалось в середньому на третину дорожче. Незважаючи на нижчі ціни, попит у даному сегменті вже розчаровує виробників. За їх словами, це пов’язано з багатою пропозицією відносно не дорогих ягід, а також через надходження у продаж минулорічних яблук.

При цьому, за мірою зростання пропозиції, побоювання садівників щодо нового сезону тільки посилюються. Більш того, за оцінками самих фермерів, врожай раннього яблука в цьому році буде помітно більшим за минулорічний, що чинитиме додатковий тиск на ціновий рівень.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар