ЄС збере менший врожай персиків та нектаринів

 ЄС збере менший врожай персиків та нектаринів

За попередніми оцінками експертів, загальний врожай персиків та нектаринів уЄС в цьому році знизиться на 8%, у порівнянні із 2017 роком і складе 370 тис.тонн. Про це повідомляє info.shuvar.com.

Також, фахівці зазначають, що якщо не брати до уваги промислові сорти персиків, які вирощують виключно для ринку переробки, то відсоток зниження врожаю десертних сортів буде ще більшим і досягне позначки 11%. Найсуттєвіше зниження врожаю персиків та нектаринів, у порівнянні з 2017 роком, очікується в Італії — 16% та Іспанії — 11%.

Як зазначають фахівці, найбільш відчутно на обсяги загального врожаю цих кісточкових в Іспанії вплине падіння виробництва в іспанських регіонах Каталонія та Арагон. Так, за попередніми оцінками, врожай персиків та нектаринів у поточному році в цих регіонах знизиться на 15% та 18%, відповідно.

У регіонах Мурсія, Естремадура та Андалузія очікують на 7% менший врожай персиків та на 13% менший врожай нектаринів. На 10% менше персиків та нектаринів, в обсязі 200 тис. тонн збере в цьому році також Франція. Греція стала єдиною країною, у якій прогнозується зростаня врржаю персиків та нектаринів у 2018 році. За даними експертів, у порівнянні із результатом 2017 року, країна збере на 20% більший врожай даних кісточкових.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар