Різноманітні міцні алкогольні напої презентують на виставці WBWE Amsterdam цього року

 Різноманітні міцні алкогольні напої презентують на виставці WBWE Amsterdam цього року

Різноманітні алкогольні напої – текілу, саке, бренді, коньяк, горілку тощо – презентують на міжнародній виставці World Bulk Wine Exhibition 2023, що відбудеться 20–21 листопада 2023 року в Амстердамі. Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер міжнародної виставки вже впродовж багатьох років.

Як повідомляють організатори міжнародної виставки, WBWE стане місцем для зміцнення позицій міцних алкогольних та спеціальних ферментованих напоїв на міжнародній арені. Виробники з усього світу презентують текілу, саке, бренді, коньяк, горілку та інші напої.

Провідний ярмарок наливних вин цього року буде спрямований також на розвиток бізнесу з виробництва міцних напоїв та посилення їхньої ролі серед споживачів на міжнародному ринку. У виставці візьмуть участь покупці, дистриб’ютори, брокери, приватні торгові марки та контрактні розливні компанії.

Так, участь у WBWE 2023 підтвердили такі компанії з виробництва спиртних напоїв: Distillerie de la Tour, Georgian Spirits, Miramar Satie, Casa Maestri, Hakushika – Tatsuuma-Honke Brewing, Mte International, Distillerie Heroult, Compagnie Française des Spiritueux, Alvisa, Agrogrape Distiller та ін.

Якщо ви шукаєте найкращий алкоголь для свого бізнесу, WBWE — це подія, яку не варто пропускати. Варто зареєструватися для участі у міжнародній виставці WBWE, якщо ви хочете створити новий алкогольний бренд; у вас є ідея, як урізноманітнити свій бізнес; вам потрібно знайти нових постачальників спиртних напоїв; ви хочете відкрити бізнес-можливості текіли, саке чи бренді, а також розширити свій клієнтський портфель.

Ви можете придбати квиток онлайн на сайті.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Cristina V Miranda
press@worldbulkwine.com
0034 686702587
www.worldbulkwine.com

Читайте також:
Як лімітований випуск BIG WINES BIG ART limited edition поєднав вино та мистецтво
Журнал «Напої. Технології та Інновації»: новий випуск уже можна завантажити безкоштовно

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті