Журнал «Напої. Технології та Інновації»: новий випуск уже можна завантажити безкоштовно

 Журнал «Напої. Технології та Інновації»: новий випуск уже можна завантажити безкоштовно

Незабаром вийде друком журнал «Напої. Технології та Інновації», який проведе читачів у світ вина та міцних напоїв. Це перший друкований випуск журналу від початку воєнного стану в Україні. До цього всі номери журналів виходили в пдф-форматі, і їх можна безкоштовно завантажити на сайті techdrinks.info. Новий випуск приурочений до XI Міжнародного Форуму пивоварів, дистиляторів і виробників напоїв (7–8 вересня 2023 р., м.Львів, ресторан-пивоварня «Старгород») і буде розповсюджуватися серед учасників цього заходу. Журнал можна завантажити на сайті.

Упродовж останнього часу в Україні відбувається достатньо багато подій у галузі виноробства. Про ключові з них читайте репортажі на сторінках журналів: Vinnytsia Wine Days, Wine & Spirits Ukraine та дегустаційний конкурс «Вина Срібної Землі». Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційних партнер цих подій.

У новому випуску журналу читайте репортажі з відомих та успішних виноробень і дистилерій України. Серед них – «Файна Гуральня», «Фрумушика-Нова», «Родинна виноробня Зелениці», «Кирнички», виробництво Валерія Наровила, чиї вина посідають найвищі місця на конкурсах та дегустаціях. Досвідом роботи  з вином поділяться справжні метри своєї справи.

Провідні українські компанії проінформують читачів про останні технологічні досягнення в галузі виноградарства та виноробства. Так, компанія Lallemand презентує методи управління нестачею води шляхом обробки позакоревої частини лози винограду мікробіологічними похідними.

Як на вино та виноград впливають кліматичні зміни? Читайте у статті Ніни Мулюкіної, заступника директора з наукової роботи ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова» НААН України, д-р с.-г. наук, члена-кореспондента, та Галини Ляшенко, головного наукового співробітника сектору агрокліматології відділу екології винограду ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова» НААН України, д. геогр. наук, професора.

А про те, які є перспективи виробництва вермутів в Україні – розкажуть В. М. Попова, кандидат технічних наук, доцент кафедри харчових виробництв Інституту післядипломної освіти НУХТ, М. Г. Чехун, старший викладач кафедри харчових виробництв Інституту післядипломної освіти НУХТ, О. В. Громов, кандидат медичних наук, керівник підприємства Dr. Gromoff.

Інноваційні технології для виробників напоїв прещентує компанія «Еффо Пак». Це ковпачок-штопор, інноваційна кришка та пляшка, по якій не стікає крапля.

Чи можливе вино без діоксиду сірки SO2? Читайте відповідь фазівців компанії «Еногруп». Термофільні ацидофільні бактерії у напоях, причини появи, наслідки та методи їхнього уникнення проаналізує керуючий партнер Alta Kraina (ТОВ «Катанзаро Євразія») Алла Пономаренко.

Також на сторінках журналу буде ексклюзивний репортаж з виробництва компанії Tapì Group, партнера журналу «Напої. Технології та Інновації» впродовж багатьох років. Компанія презентує інноваційні пробки для виробників напоїв.

Завершує номер екслюзивне інтерв’ю з відомою сомельє Анною-Євгенією Янченко – про українське виноробство, культуру споживання вина в Україні, історію українського виноробства тощо.

Журнал можна завантажити безкоштовно на сайті або придбати друковану версію, звернувшись у редакцію за контактами нижче. 

Спецвипуск готується до XI Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв, що відбудеться 7-8 вересня у Львові, у ресторані-пивоварні «Старгород. Детальніша інформація про майбутній форум доступна на сайті: https://forum.techdrinks.info/ua/event/36

Щоб зареєструватися на Форум або придбати друкований випуск журналу, звертайтеся за контактами:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті