Пивоварня LUCHAN проводитиме безкоштовні екскурсії з нагоди третього Дня народження

 Пивоварня LUCHAN проводитиме безкоштовні екскурсії з нагоди третього Дня народження

Незабаром луцька пивоварня LUCHAN буде відзначати 3-річчя. Відкриття пивоварні відбулося 28 серпня 2020 року. До третьої річниці в пивоварні будуть проводити безкоштовні екскурсії впродовж тижня.

– До Дня народження нашої броварні ми будемо проводити цілий тиждень безкоштовних екскурсій з 21.08 до 27.08. Перед тим варто буде попередньо зареєструватися. Цим ми хочемо ще більше популяризувати культуру споживання пива, особливо серед наших лучан. Гості, які приходитимуть на екскурсії, матимуть змогу першими скуштувати та придбати нашу томатну новинку! Це буде ексклюзивна передпродажна дегустація, тому що в наших магазинах пиво з’явиться тільки 28-го серпня, безпосередньо в День народження броварні. Всі кошти з продажу цього пива будуть спрямовані на допомогу нашим ЗСУ, – кажуть засновники пивоварні.

З перших днів повномасштабного вторгнення пивоварня LUCHAN активно допомагає 93-ій бригаді «Холодний Яр», у складі якої воює син однієї з працівниць компанії. А цього разу до засновників пивоварні звернулась за допомогою бригада, яка працює з HIMARS, і їм потрібен дрон.

– А от для чого бригаді, яка працює з HIMARS, потрібен дрон – це вже питання ! І ті наші поціновувачі, які дадуть правильну відповідь,  отримають приз – літру лімітованого Tomato Sour Gose, – кажуть у компанії.

Репортаж із пивоварні LUCHAN читайте на сторінках журналу «Напої. Технології та Інновації». Журнал можна завантажити безкоштовно.

Читайте також:
Кошти для підтримки підрозділу ЗСУ, де служить пивовар Сергій Ковтуненко, збиратимуть під час Форуму 7 вересня у Львові
Журнал «Пиво. Технології та Інновації»: новий номер можна завантажити безкоштовно

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті