Журнал «Пиво. Технології та Інновації»: новий номер можна завантажити безкоштовно

 Журнал «Пиво. Технології та Інновації»: новий номер можна завантажити безкоштовно

Друзі, маємо для вас чудову новину! Новий випуск журналу «Пиво. Технології та Інновації» можна завантажити безкоштовно! У журналі висвітлений досвід та інноваційні технології крафтового пивоваріння від професіоналів – професіоналам. Журнал можна завантажити безкоштовно на сайті.

Родзинка номера – велика оглядова стаття про те, як українські пивоварні живуть та розвиваються в умовах воєнного стану. Про ситуацію на своєму виробництві розповіли засновники пивоварень з різних регіонів України: від Львівщини – до Одещини та Харківщини, а також керівники компаній із виробництва обладнання та сировини для пивоваріння.

Про роботу в умовах війни, пиво, яке розробив штучний інтелект, відкриття нового магазину і трансформацію пивного ринку України – в інтерв’ю одного з засновників асоціації «Незалежні броварні України», майстра-пивовара, технолога пивоварні First Dnipro Brewery Дмитра Некрасова.

Як не лише варити новинки в умовах воєнного стану, а й постійно організовувати потужні благодійні проєкти, спрямовані на підтримку ЗСУ, – читайте в інтерв’ю співзасновника Театру пива «Правда» Юрія Заставного.

Про цікаві пивні експерименти, творчий підхід до пивоваріння та пропагування пивної культури читачам журналу розповів шеф-бровар крафтової пивоварні Beermaster Brewery Віктор Ващук.

Представники медіагрупи «Технології та Інновації» відвідали виробництво «Волинського броваря», що на Рівненщині. Тому на сторінках нового журналу читайте ексклюзивний репортаж, у якому засновник пивоварні Микола Іващишин розповів, як зварити якісне крафтове пиво, як просувати свій продукт на ринку, а також презентував новинки.

Як на закарпатській пивоварні John Gaspar зуміли організувати успішне виробництво, придбавши  пивзавод у ризиковані часи, – читайте в репортажі з пивоварні.

Про те, як у мережі чеських броварень «Старгород» поєдналися давні традиції та сучасний стиль – читайте в інтерв’ю директора з маркетингу мережі чеських броварень «Старгород» Дениса Кратта.

У сучасному пивоварінні чи не найголовнішим аспектом є автоматизація, яка гарантує стабільність кінцевого результату. Репортаж із виробництва компанії «Крафт Інновейшн», яка пропонує найсучасніше обладнання для пивоваріння, виробництва дистилятів тощо, – на сторінках нового журналу.

Вимірювач густини й екстракту EasyDens, який просто, швидко та надійно визначає екстракт сусла, контролює процес бродіння шляхом щоденного вимірювання видимого екстракту та надає інформацію, яка потрібна, щоб вирішити, коли ж настане час для розливу, на сторінках журналу презентує компанія «Донау Лаб Україна».

Новітнє обладнання для домашнього пивоваріння презентує в журналі компанія «Каста Броварів».

Максимум тем, максимум користі для читачів!

Журнал можна завантажити безкоштовно на сайті.

Нагадаємо, незабаром новий випуск вийде друком до XI Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв, що відбудеться 7-8 вересня у Львові, у ресторані-пивоварні «Старгород. Детальніша інформація про майбутній форум доступна на сайті.

Щоб зареєструватися на Форум або придбати друкований випуск журналу, звертайтеся за контактами:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті