Професійний маркетинг — складник успіху: у Києві відбувся освітній захід для виноробів

 Професійний маркетинг — складник успіху: у Києві відбувся освітній захід для виноробів

Третій семінар «Виноробня як бренд. Маркетинг, PR, енотуризм» з циклу освітніх заходів для українських виноробів та підприємців винної індустрії відбувся минулих вихідних у Києві. 

Цей освітній проєкт організувала Асоціація крафтових виноробів України, Wines of Ukraine та програма міжнародної співпраці EU4Business за підтримки Європейського Союзу та уряду Німеччини. Цього разу на семінарі виступили 8 спікерів з України та Грузії — експерти в галузі винного маркетингу, PR та комунікацій, креативу й дизайну, професійних ЗМІ, винного туризму, ритейлу та е-коммерсу. 

– Подібної концентрації експертних, актуальних та корисних знань у всіх галузях, котрі формують складну палітру просування виноробні й формування власного бренду, мабуть, українським виноробам та підприємцям ще ніколи не вдавалося отримати протягом двох днів. Цей тренінг був водночас інтенсивним і надзвичайно цікавим, було багато запитань, тривала жвава дискусія. Професійний і вдалий маркетинг у широкому сенсі цього слова – це не менш важливий складник успіху, ніж вирощування якісного винограду й виробництво якісного вина. Ми дуже задоволені тим, що змогли зібрати на цьому семінарі таку зіркову команду експертів, і дуже вдячні їм за відкрите й ефективне спілкування з аудиторією, — коментує керівниця освітнього проєкту та амбасадорка українського виноробства Євгенія Ніколайчук.

– Подібні заходи — це не лише освіта, а й можливість нетворкінгу, обміну досвідом з колегами і просто чудова емоційна підтримка у складні часи. Саме тому ми проводимо ці заходи не лише онлайн, а й офлайн, звісно ж, піклуючись про безпеку наших гостей і спікерів. З цією метою для заходу обране комфортне й захищене приміщення. Ми дуже вдячні нашим партнерам EU4Business та Торгово-промисловій палаті України, а також — нашим захисникам, за таку можливість, — ділиться своїми враженнями Вікторія Агромакова, співорганізаторка освітнього проєкту та організаторка міжнародної виставки Wine&Spirits Ukraine, що також зовсім скоро відбудеться у Києві.

Наступний, четвертий семінар із серії освітніх заходів для українських виноробів і підприємців виноробної галузі заплановано на 25–26 листопада. Він буде присвячений темі експорту у виноробній галузі. Як і попередні заходи, семінар буде безкоштовним для всіх, хто працює у сфері виноробства в Україні. Деталі згодом.

Читайте також:
Пробка нового покоління: якість плюс емоції. У пріоритеті Tapì Group – інновації та екологічність
Сучасні технології в ресторанах: онлайн-меню

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті