Сучасні технології в ресторанах: онлайн-меню

 Сучасні технології в ресторанах: онлайн-меню

Для чого закладам QR-меню

Сьогодні власники бізнесів все частіше звертають свою увагу на можливість роботи з онлайн-меню. Воно не тільки зручне у використанні та наповненні, а й більш бюджетне та дозволяє не витрачати зайвих коштів на друк та часто передрук звичайного меню.

QR-меню — це безконтактне меню у вашому телефоні. Щоб його перевірити, достатньо лише просканувати QR-код на столику в закладі. За посиланням на телефоні вам відкриється сайт, де будуть розміщені всі позиції в меню з описом складників та картинками до них.

Головною перевагою такого меню є легке та доступне оновлення. Ви зможете легко додавати на сайт нові позиції та видаляти неактуальні, змінювати складники та ціни, додавати яскраві фото для привернення уваги.

Крім того, онлайн-меню допоможе збирати власникам закладів статистику по клієнтах. Вони зможуть простежити кількість відвідувачів їхнього сайту, виявити популярні товари та перевірити всі замовлення.

Які функції виконує онлайн-меню в кафе

QR-меню для ресторана поєднує в собі такі функції:

  • Зручний доступ та легке оновлення. Гості отримають миттєвий доступ до меню, просто зісканувавши код та не чекаючи на офіціанта. Власники, своєю чергою, зможуть швидко та без зусиль оновлювати меню та вносити в нього будь-які зміни.
  • Детальний опис. Щоб привернути увагу гостей до страв в онлайн-меню, вийде додати необмежену кількість яскравих фото та вказати детальний опис страв. Цей інструмент також дозволить зазначити всі алергени, які можуть входити їхнього складу.
  • Акції та спеціальні пропозиції. QR-меню допоможе повідомити гостя про всі акції, що діють у вашому закладі. Також ви зможете запропонувати гостю сезонні страви або вигідні знижки, наприклад.

Переваги онлайн-меню від Poster

Програма автоматизації Poster створила сервіс, який покращить клієнтський досвід і спростить ведення бізнесу для власників ресторанів. Головною перевагою онлайн-меню від Poster є швидкість та простота налаштування, адже власне онлайн-меню ви зможете налаштувати всього за 5 хвилин.

Для електронного меню вийде налаштувати онлайн-оплати. Гості вноситимуть дані банківської картки або зможуть оплатити через Apple Pay або Google Pay. Це пришвидшить обслуговування за столиком та дозволить не чекати, доки офіціант принесе рахунок.Будь-які оновлення до меню вийде вносити навіть із власного телефону, а зручний інтерфейс пришвидшить цей процес. Додавайте яскраві банери зі спеціальними пропозиціями, рухайте категорії меню та страви в них у потрібному порядку. Ці дії допоможуть привернути увагу гостя, що потенційно збільшить прибутки в закладі.

Як підключити Poster QR

Підключення QR-меню не займе багато часу. Спершу створіть свій акаунт у Poster та додайте позиції з меню.

Далі:

  1. Під‘єднайте інтеграцію та оберіть відповідний тариф.
  2. Сформуйте вигляд вашого меню. Розмістіть у потрібному порядку категорії та підкатегорії, приховайте страви, які зараз недоступні у закладі.
  3. Додайте опис до страв, зазначте алергени та завантажте фото.
  4. Налаштуйте вигляд сайту, оберіть тему та кольори.
  5. Замовте наліпки на столи та налаштуйте онлайн-оплату.

Компанія Poster надішле необхідну кількість наліпок для закладу безплатно. Вам знадобиться тільки створити їхнє оформлення відповідно до стилю закладу.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті