Проект USAID «Агросільрозвиток» планує виділити аграріям майже 10 мільйонів гривень

 Проект USAID «Агросільрозвиток» планує виділити аграріям майже 10 мільйонів гривень

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток») планує надати 15 грантів на загальну суму приблизно 9,45 млн грн на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ).

Очікується, що сума кожного гранту може коливатись від 270 тис грн до 675 тис грн, остаточна сума гранту буде визначена в результаті переговорів.

Додаткові залучені інвестиції (власні кошти, зовнішні інвестиції, державна підтримка та програми місцевого бюджету, донорське співфінансування, крім фондів USAID), лізинг чи кредити (у тому числі для придбання нового технологічного устаткування та модернізації їх виробництва) повинні складати не менше 30% від загального обсягу проекту.

Очікувана дата початку впровадження проектів – липень 2018 року. Тривалість грантових угод за цією програмою не перевищуватиме 12 місяців.

Проект USAID може підтримати впровадження інвеспроектів у двох категоріях ОТГ:

– ОТГ у Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Херсонській, Луганській, Миколаївській, Одеській і Запорізькій областях;

– ОТГ, які підписали протоколи про наміри з проектом «Агросільрозвиток» з інших областей, або ОТГ, на території яких розташовані та здійснюють діяльність підприємства, які підписали протокол про наміри з проектом «Агросільрозвиток».

Серед завдань цієї грантової програми:

– розвиток аграрної маркетингової інфраструктури;

– впровадження енергоефективних технологій на території ОТГ.

Концепції грантових проектів для розгляду в першому раунді мають бути подані не пізніше 18 травня 2018 року. Концепції грантових проектів прийматимуться до 28 грудня 2018 року.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар