Попутний вітер для ProWein 2022

 Попутний вітер для ProWein 2022

Триває активна підготовка до найбільшого і найбільш актуального в світі ярмарку вин і спиртних напоїв ProWein 2022, що відбудеться в Дюссельдорфі з 27 по 29 березня 2022 року. Додаткові проблеми для ProWein пов’язані з недавно прийнятою постановою про захист від Covid-19.

«За останні кілька тижнів наші плани – такі як виділення стендів для експонентів, організація дегустацій, обмеження кількості відвідувачів, ширина проходу або можлива реєстрація для дегустацій – в першу чергу визначалися дуже строгою Постановою про захист від Covid-19, – пояснює Майкл Деген, виконавчий директор ProWein. – Тепер ми нарешті можемо перейти до конкретного планування та організації масштабного заходу».

Цією Постановою забезпечується правова основа і передумови для безпечного проведення виставки. Зокрема, будуть дотримані всі правила, зумовлені пандемією: організація дегустацій, відсутність реєстрації на кожному стенді, можливі дегустації в спеціально відведених місцях. Навіть дегустації на периферії стенду дозволені при дотриманні певних правил.

Після двох років перерви ProWein 2022 буде проходити в розширеному форматі і включить ще три зали – усіх буде 13 залів. Це дозволяє розширити проходи між трибунами з чотирьох до шести метрів (до цього було три метри) і забезпечує дотримання правила дистанції 1,5 м.

«З самого початку, щоб не було непорозумінь: орендована виставкова площа не збільшиться – ми відкриваємо тільки три додаткові зали. Зрештою, це схоже на виноградник, де відстань між окремими рядами було б збільшено, щоб поліпшити вентиляцію лоз, – пояснює Майкл Деген. – Цим кроком ми досягаємо необхідного балансу між мінімальними відстанями, пов’язаними з пандемією, і досить високою відвідуваністю, тим самим закладаючи основу для успішної виставки: безліч контактів і потенційних клієнтів для наших експонентів».

ProWein – провідна виставка індустрії вина і спиртних напоїв, яка проводиться раз на рік у Дюссельдорфі. Вона орієнтована виключно на відвідувачів зі сфери роздрібної, оптової і зовнішньої торгівлі, гастрономії, готельної та виноробної промисловості. Професіонали знайдуть тут увесь спектр виноробної промисловості: від класики до екзотики, від закусок до харчової промисловості, спиртних напоїв, регіональних страв і, дедалі частіше, продукції органічного сільського господарства. Усе це супроводжується тематичними дегустаціями, цікавими та різноманітними презентаціями.

Читайте також: ProWein: личное знакомство с винами Германии

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті