Оголошено аукціон з приватизації Одеського заводу шампанських вин

 Оголошено аукціон з приватизації Одеського заводу шампанських вин

1 лютого відбудеться онлайн-аукціон з приватизації Єдиного майнового комплексу «Одеський завод шампанських вин». Стартова ціна об’єкта приватизації складає 87,4 млн грн. Одна з умов приватизації – забезпечити збереження видів діяльності з виробництва виноградних вин. Про це повідомляє прес-служба Фонду державного майна.

До складу об’єкта входять нерухоме майно, обладнання, транспортні засоби та інвентар для здійснення виробничої діяльності.

Будівля Головного корпусу заводу була побудована у 1898-1900 роках і вважається пам’яткою архітектури та містобудування місцевого рівня. Завод тоді зводили з просторими погребами для витримки двох мільйонів пляшок вина, виробничим корпусом, допоміжними приміщеннями і красивою мурованою аркою, яка до сьогодні прикрашає в’їзд на територію заводу.

Саме на Одеському заводі у 1899 році почалася історія виробництва ігристого вина в Україні.

Продукція підприємства чимало разів здобувала нагороди на національних і міжнародних конкурсах, першу – у далекому 1904 році. Але починаючи з січня 2018 року ПрАТ «Одеський завод шампанських вин» тимчасово призупинив виробництво виноробної продукції, оскільки потребує невідкладної модернізації технічного оснащення. 

30 років тому потужності підприємства були передані в оренду – відтоді держава не займається виробництвом одеського ігристого.

Після приватизації новий власник  ЄМК «Одеський завод шампанських вин» буде зобов’язаний укласти з державним органом охорони культурної спадщини охоронний договір на пам’ятку з викладенням його істотних умов, у тому числі щодо цільового використання пам’ятки, робіт, які майбутній власник зобов’язується провести на пам’ятці з метою утримання її в належному стані. 

Об’єкт приватизації складається з необоротних активів, а саме 975 одиниць основних засобів.

Заявки для участі в електронному аукціоні приймаються до 31 січня.

Детальніше про об’єкт: https://bit.ly/3qnWuSe . 

Нагадаємо, 10-11 лютого 2022 року в Одесісмт. Таїрово відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція «Успішне виноградарство та виноробство». Запрошуємо на профільну конференцію!

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті