Новий номер журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації»: у полі зору – передовий досвід та інновації

 Новий номер журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації»: у полі зору – передовий досвід та інновації

Українські виробники не перестають дивувати: навіть у складні воєнні часи вони виготовляють високоякісні вина, міцні напої, сидри, пиво… Про кращий передовий досвід виробництва напоїв читайте на сторінках нового журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації», який вийде у форматі «перевертайко» 2 в 1. Адже з початку воєнного стану два видання «Напої. Т. І.» та «Пиво. Т. І.» об’єдналися і виходять одночасно.

Журнал «Напої. Технології та Інновації» відкриє оглядова стаття про галузь українського виноградарства та виноробства з коментарями керівників відомих виноградно-виноробних господарств, а також технологічних компаній. Як переживають період воєнного стану українські виробники – читайте в новому журналі.

Про виноградарські та винні регіони України, стан і перспективи читайте в інтерв’ю з доктором сільськогосподарських наук, директором ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова» НААН України Іриною Ковальовою. Так, коли ми говоримо про розвиток виноградарства та виноробства в Україні, то згадуємо традиційні регіони на півдні України, а також Закарпаття. Проте через кліматичні зміни межі цих регіонів можуть значно зміститися. Які регіони можуть бути перспективними для розвитку виноградарства та виноробства? Яка динаміка площ під виноградом зараз? Читайте в новому номері журналу.

На сторінках нового журналу – інтерв’ю з Наталією Благополучною, президентом Всеукраїнської Асоціації виноробів та сомельє, засновницею та викладачем першої в Україні школи сомельє «Майстер-Клас», організатором конкурсів сомельє, конкурсів та дегустацій українських вин від мікровиноробів. До речі, незабаром, 16 березня 2024 року, у Києві відбудеться VIІІ-й Всеукраїнський Дегустаційний Конкурс «Сорт і теруар. Мікровиноробство». Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер конкурсу. Тому в інтерв’ю з Наталією Благополучною читайте і про історію цього конкурсу та найзначніші здобутки.

У новому номері журналу читачів чекають репортажі з відомих виноробень: Erika Winery (Закарпаття), Stoic Winery (колишня Prince Trubetskoi winery), «Винного дому Гігінеїшвілі» (Вінниччина). Також читачі дізнаються про особливості розвитку виноробної галузі в Польщі.

Термін «штучний інтелект» увірвався до нашого життя в багатьох напрямках діяльності на заміну людській праці. 44-й Конгрес Міжнародної організації винограду і вина (OIV) виділив напрямок розвитку та використання штучного інтелекту серед трендів наукових досліджень світових виноградарсько-виноробних країн. Як застосовують штучний інтелект у галузі виноградарства та виноробства? Про це в науковій статті розкажуть Мулюкіна Н. А., Ковальова І. А., Власов В. В., науковці ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова» НААН України. 

У полі зору журналу – виробництво міцних напоїв. Зокрема, у репортажі на своє виробництво проведе засновник дистилерії «Файна Фляшка» Михайло Дробок (Закарпаття). «Файна Фляшка» – хоч і молодий бренд, але дуже перспективний та успішний, адже дистиляти здобувають багато нагород на відомих дегустаційних конкурсах. Про шлях до успіху читайте засновника дистилерії читайте в новому журналі.

І, традиційно, куди ж без інноваційних технологій. Зокрема, якісне обладнання для виробництва вина презентують компанії «Аргон Центр», Letina. Про інноваційні корки для напоїв розкажуть представники компанії Tapi. Про новітні технології у винорадарстві та виноробсті розкажуть фахівці компанії Lallеmand.

На сторінках журналу «Пиво. Технології та Інновації» читачів чекають репортажі з таких пивоварень: Bartik Beer, Malle Brewery, «Козівська реміснича броварня», Yuber. Про особливості виробництва натуральних сидрів розкажуть засновники бренду «Рогатий заєць».

Читачів чекає інтерв’ю з засновником відомих на всю країну проєктів «Кеди – Київ» і «Кеди – Дніпро», «Донерна», «Каструлька праски варить рис» тощо, а також володарем сковорідки і членом журі Національної ресторанної премії СІЛЬ Денисом Жаткіним. Він розкаже про особливості розвитку та функціонування пивних закладів.

Також на сторінках видання – репортаж із XI Форуму пивоварів, рестораторів та виробників напоїв, що відбувся 7 вересня 2023 року в Києві (організатори – медіагрупа «Технології та Інновації», видавці журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації»).

Інноваційні технології пивоваріння презентують компанії «Донау Лаб Україна», Fermentis, «Термо-Паб», SALM.

Про персспективи виробництва кислого пива розкажуть науковці – Романова З. М., Карпутіна М. В. доценти кафедри НУХТ; Косоголова Л. О., доцент кафедри НАУ.

Будьте в курсі інновацій у галузі виробництва вина, пива, дистилятів, сидрів тощо із журналом «Напої & Пиво. Технології та Інновації». До слова, запрошуємо взяти участь у XII Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв, що відбудеться 18–19 квітня 2024 р. у Києві. Детальніше про форум читайте на сайті.

Від 22 лютого 2022 року до 2023 року журнал був доступний тільки у форматі pdf для безкоштовного завантаження. Завантажити безкоштовно усі номери, видані впродовж цього часу, можна за посиланням.

Зараз журнал почав виходити також у друкованому форматі. Тому триває передплатна кампанія журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» на 2024 рік.

Щоб передплатити журнал або придбати номери за попередні роки, звертайтеся за контактами:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті