Наука на службі у маркетингу: американці досліджують корисні властивості замороженої малини

 Наука на службі у маркетингу: американці досліджують корисні властивості замороженої малини

У 2013 році у США була створена Національна рада переробленої малини (National Processed Raspberry Council — NPRC), основною метою котрої стало проведення дослыджень щодо корисних властивостей замороженої малини та їхнє розповсюдження для широкого споживацького загалу. До складу організації увійшли виробники малини, переробники та науковці.

За п’ять років існування NPRC нею було запущено 30 наукових досліджень, на які витрачено понад $2,6 млн. Основні акценти досліджень зроблені на тому, як заморожена малина впливає на стан хворих на цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, порушення обміну речовин, рухові та навіть психічні розлади.

Результати цих досліджень NPRC публікують на своєму сайті, розміщуючи там також кулінарні ідеї на основі замороженої малини та інші публікації, націлені на збільшення популярності цієї ягоди. В NPRC наголошують на доступності замороженої малини з усіма її корисними харчовими властивостями протягом цілого року.

Кілька фактів про властивості замороженої червоної малини за даними National Processed Raspberry Council

  • В одній чашці замороженої малини всього 80 ккал, однак така доза забезпечує 60% рекомендованої добової норми вітаміну С, 36% клітковини, 45% марганцю, 5 калію.
  • Червона малина навіть після заморозки у великій кількості містить фітонукові речовини, які допомагають уповільнити процеси старіння та зменшити ризик виникнення деяких видів раку, серцевих захворювань, інсульту, гіпертонії, катаракти і остеопорозу.
  • Вітамін С, що у великій кількості міститься у малині, є потужним антиоксидантом — тобто він зменшує окислювальний ефект. З цим ефектом безпосередньо пов’язана велика кількість онкологічних, серцево-судинних та інших видів захворювань.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар