Наслідуючи традиції: AB InBev Efes розпочинає виробництво квасу «Село і люди» з українським колоритом

 Наслідуючи традиції: AB InBev Efes розпочинає виробництво квасу  «Село і люди» з українським колоритом

AB InBev Efes поєднує старовинні традиції квасоваріння та сучасні технології виробництва для створення автентичного українського квасу «Село і люди». На початку квітня 2019 року компанія випустить два сорти квасу з оригінальним дизайном етикеток: «Село і люди Традиційний» та «Село і люди Білий».

«Село і люди» – це справжній народний квас, що допомагає кожному відчути мудрість предків та культурну єдність з ними. Це давні українські традиції, що передаються з покоління в покоління. Водночас характер нового бренда має міцне українське коріння – він душевний, гостинний та сповнений оптимізму й почуття гумору, як усі щирі українці.

Новий квас «Село і люди» несе мудрість у кожній пляшці. Етикетки «Традиційного» та «Білого» квасу містять ілюстрації з життя селян та їхні напуття для жителів, що мають розважальний і повчальний характер.

«Працюйте до втоми, гуляйте до ночі, любіть до нестями», – лише одна з настанов від досвідчених селян жителям сучасних мегаполісів. У смаку напою «Село і люди» від AB InBev Efes можна почути відлуння традицій виготовлення справжнього українського квасу. Це смак, який увібрав любов і розповіді наших прадідів та прабабусь.

Анна Руденко, маркетинг-директор компанії AB InBev Efes, коментує: «Українські історія та культура є нескінченним джерелом натхнення та ідей для сучасного креативного класу, людей із різних галузей та індустрій. І ми не є винятком ― при створенні нового бренда квасу «Село і люди» були використані традиційні українські рецепти приготування домашнього квасу і народний фольклор, приправлений добрим українським гумором. Ми сподіваємося, що квас «Село і люди Традиційний» та «Село і люди Білий» стане частиною часу, який українці проводять влітку у колі родини і друзів за веселою розмовою та відпочинком».

Квас «Село і люди Традиційний» варять із житнього та ячмінного солоду, а після завершення процесу бродіння, фільтрації та пастеризації розливають у пляшки. Такий напій має багряний відтінок та солодкуватий хлібний присмак. Він піднімає настрій і лікує душу. Для приготування квасу «Село і люди Білий» використовується світлий необсмажений ячмінний солод, який додає кольору напою цитриновий відтінок, а смаку – яскравої кислинки, що підбадьорює дух.

Квас «Село і люди Традиційний» і «Село і люди Білий» варитимуть на Харківській броварні компанії AB InBev Efes. «Село і люди Білий» з’явиться на поличках українських магазинів у 1,5-літровій упаковці ПЕТ, а «Село і люди Традиційний» розливатимуть у 2-літрові пляшки ПЕТ та упаковку КЕГ. Новий автентичний бренд покликаний поєднати українців, котрі пам`ятають і шанують традиції свого народу. Смак квасу «Село і люди», звареного за старовинним рецептом предків, щоразу нагадуватиме про гостинність і душевність кожної української родини.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар