На Закарпатті проведуть дегустаційний конкурс локальних вин «Вина срібної землі»

 На Закарпатті проведуть дегустаційний конкурс локальних вин «Вина срібної землі»

Уже цього тижня, 29 червня, на Закарпатті серед місцевих виноробів проведуть дегустаційний конкурс «Вина срібної землі». Вперше конкурс відбудеться відповідно до міжнародних правил.

– Ми хочемо, щоб якомога більше людей дізналося про конкурс, тому що в Закарпатській області він відбувається вперше. Основна вимога для участі в конкурсі: виноград має бути вирощений на Закарпатті, а не привезений з інших областей, – каже голова конкурсної комісії Ольга ТОІЧКІНА в сюжеті Tv21 Унгвар.

Оцінюватимуть не більше, ніж 5 зразків від кожного винороба за спеціалізованою дегустаційною програмою, яка виключає можливість фальсифікації результатів.

– Ми будемо працювати за міжнародною системою оцінювання вина. До складу журі входитимуть фахівці з дипломами європейського зразка. Працюємо за системою блокчейн, яка не дає можливості змінити оцінки, сорти, конкурсанта тощо і працює в онлайн-режимі, – говорять організатори.

Головна мета конкурсу, за словами організаторів, – показати професійність виноробів та якість закарпатських вин.

– Упродовж останніх років якість закарпатського вина виросла в рази. Щотижня я відвідую виноробні і бачу прогрес виробників. Тому завдання конкурсу – показати хороші вина нашого краю. Хочемо, щоб винороби отримали крила і робили ще кращі та якісніші вина, – каже Ольга Тоічкіна.

Читайте також:
Родинна виноробня Зелениці – родзинка виноробного Поділля
Сучасні технології пресування винограду

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті