На Волині створять кооператив з вирощування фундука

 На Волині створять кооператив з вирощування фундука

Волинська обласна аграрна дорадча служба та ініціативна група сільгоспвиробників, які займаються вирощування фундука підписали угоду про співпрацю по створенню сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу. Про це повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

До створення кооперативу планують долучитися сільгоспвиробники Луцького, Іваничівського, Любомльського та Ківерцівського районів, які займаються вирощуванням фундука.

Зазначається, що обслуговуючий горіховий кооператив створять у рамках Проекту «Ключ до успіху. Покращення економічної ситуації в сільській місцевості Волинської області України і Брестської області Республіки Білорусь шляхом розвитку сільськогосподарської кооперації» та Програми територіальної співпраці країн Східного партнерства Білорусь-Україна.

«Майбутні учасники кооперативу обговорили переваги та недоліки різних сортів фундука, можливість відвідати площі італійських та польських сортів, визначили пріоритетні напрями діяльності майбутнього обслуговуючого кооперативу, можливості залучення інвестиційних коштів», — йдеться у повідомленні.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар