На початку сезону 2018 український виноград коштує наполовину дорожче, ніж у минулому році

 На початку сезону 2018 український виноград коштує наполовину дорожче, ніж у минулому році

Станом на 16 липня 2018 року, на ринку Західної України вже присутні перші невеликі партії столового винограду вітчизняного виробництва, — про це повідомляє сервіс «Інфо-Шувар» за результатами власного моніторингу цін на гуртових ринках країни.

Згідно цих даних, станом на сьогодні, на найбільшому оптовому ринку Західного регіону ОРСП «Шувар» невеликі гуртові партії вітчизняного винограду від виробників з Південного регіону.

Зазначається, що перші поодинокі роздрібні партії українського столового винограду почали з’являтися на ринку Західної України ще майже два тижні тому в ціновому діапазоні 70-75 грн/кг.

Як повідомляють експерти «Інфо-Шувар», в цьому році, сезон вітчизняного винограду в Україні розпочався майже на місяць раніше. Завдяки цьому, виробники сьогодні мають можливість отримати преміальну ціну. На початку сезону 2018 український виноград коштує наполовину дорожче, ніж на старті сезону 2017.

Для порівняння, ціна на турецький кишмиш, станом на 16 липня 2018 року, на ОРСП «Шувар» перебуває в аналогічному діапазоні 40-45 грн/кг.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар