На Одещині завершують облік земель придатних для закладання виноградників

 На Одещині завершують облік земель придатних для закладання виноградників

Створення бази даних щодо земельних ділянок, які можуть бути використані для закладання майбутніх виноградників та ведення їх кадастру в Одеській області, на завершальному етапі. Про це повідомив начальник управління аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації Іван Петрів.

«Цей проект актуальний не лише для України в цілому, а й для Одеської області, зокрема. Його реалізація дасть змогу популяризувати виноградорсько-виноробну продукцію нашого регіону та дати їй вихід на зовнішні ринки. Наразі вивчення та створення бази даних щодо земельних ділянок, які можуть бути використані для закладання майбутніх виноградників та ведення їх кадастру завершується», — підкреслив Іван Петрів.

Довідка: Кадастр виноградників — спеціалізована упорядкована база даних, яка періодично оновлюється та містить сукупність відомостей і документів про такі дані: правовий стан земельних ділянок, ідентифікація кожної земельної ділянки на місцевості (геодезичні координати), екологічні умови вирощування винограду (рельєф, ґрунтові умови та мікроклімат) та кількісний і якісний облік виноградних насаджень (сорт винограду та підщепи, схема садіння, формування, оцінка стану насадження).

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар