На Херсонщині фермер вирощує виноград за італійським зразком

 На Херсонщині фермер вирощує виноград за італійським зразком

Родина Павлівських займається ягідним бізнесом на Херсонщині. На плантаціях ростуть полуниця, малина, ожина та виноград за італійським зразком. Про це повідомляє agro-yug.com.ua.

«Багато хто думає, що сільське господарство це болото, лопата. Це творча робота і це цікаво», — говорить голова господарства Михайло Павлівський. Все почалося з придбаних на виставці двох саджанців ожини. Сьогодні під цю ягоду у господарстві відведено 3 га.

«Ягода від 20-25 грам транспортується. В минулому році її відправляли в Німеччину. Урожайність до 40 т/га», — розказує Михайло Павлівський.

З початку стиглі ягоди родина Павлівських реалізовувала в Криму. Із відкриттям євроінтеграційних перспектив вони швидко переорієнтувалися, почали завойовувати нові ринки — європейські.

Михйло Павлівський говорить, що європейський ринок вимагає якісної продукції, тому в його справі не можна допускати помилок. І європейські стандарти дають не лише покращити якість отримати хороші прибутки, але і навчити українського фермера підходити до своєї справи з відповідальністю.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар