На благодійній конференції для виноробів в Ужгороді зібрали більше як 30 тис. грн на потреби ЗСУ!
Під час благодійного аукціону товарів і послуг для виноградарства та виноробства, що відбувся 15 грудня в Ужгороді в рамках IV Міжнародної благодійної науково-практичної конференції «Виноградарство і виноробство України в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!», зібрали більше як 30 тис. грн для ЗСУ. Організатор конференції – медіагрупа «Технології та Інновації». Аукціон провела директорка Благодійного фонду «Сильні та Вільні» Тетяна СМІРНОВА.
Під час аукціону розіграли багато лотів, які надали компанії, що презентували свої товари й послуги на конференції, а це: БТУ-ЦЕНТР, «ЄФТ Плюс», «Родоніт Агро», «Макіта Україна», «Шато Чизай», «Старий підвал», ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова» НААН України, ET CETERA WINE SRL, Nota Bene, Muska Wine, Keys Wine, медіагрупа «Технології та Інновації», ПрАТ «Вікторія», «Віктан», «Штифко», винарня «Еріка», Сімейна винарня «Варга», ФГ «Діоса», Винні підвали сім’ї Урста, Роман Гобан, Василь Анталовський та інші. Серед лотів були не тільки вина, а й засоби захисту рослин, техніка для виноградарства, а також картина відомої дніпровської художниці Ольги САНІНОЇ.
Унікальним лотом стала колекційна пляшка вина від компанії «Шато Чизай» – «Троянда Карпат» урожаю 2010 року, розлита в 2016 році. Це біле десертне кріплене вино, витримане в бочці із французького дуба більше як 2 роки. Його презентували у кришталевій пляшці ручної роботи у футлярі з натуральної деревини.
У результаті вдалося зібрати більше як 15 тис. грн. Проте цю суму подвоїв засновник групи компаній Vinos de La Luz, власник виноробних підприємств в Іспанії, Італії, Аргентині та США Рікардо НУНЬЄЗ, за що висловлюємо йому вдячність за підтримку української армії та віру в перемогу України.
Більше про конференцію читайте в наступних новинах. Слідкуйте за оновленнями.
Читайте також:
Міжнародна благодійна конференція для виноградарів та виноробів відбулася в Ужгороді 15–16 грудня
Дистилерія ТМ «Татова Горілка»: робота під час війни та історія порятунку сімейної справи