Moldovan Wine Vernissage: у Бухаресті відбудеться молдовський винний вернісаж

 Moldovan Wine Vernissage: у Бухаресті відбудеться молдовський винний вернісаж

29–30 жовтня 2022 року в Бухаресті (Румунія) відбудеться масштабний тематичний захід Moldovan Wine Vernissage, який організовує Національний офіс винограду і вина в Молдові.

У заході візьме участь 42 виноробні підприємства, серед яких як визнані виноробні, так і невеликі виробники, а саме: Chateau Purcari Winery, Cricova, Slobozia Mare Wine Factory, Barză Albă, Rădăcini Wines, Milestii Mici, Chateau Vartely, Castel Mimi, Vinuri de Comrat, Hâncești Winery, Maurt або Sălcuta Winery.

Половина учасників є новачками на місцевому ринку. Загалом, виставку відвідає багато виноробів, які тільки стартують у виноробстві, і відвідувачі зможуть ознайомитися з їхніми винами.

– Ми надзвичайно раді, що ця традиційна для нас подія, присвячена ентузіастам вина у всьому світі, вперше відбувається в Бухаресті. Молдовське вино цінують у Румунії, і ми з нетерпінням чекаємо найкращі вина на дегустацію. Визнані виноробні Республіки Молдова підготували свої смачні та ароматні вина, готові до відкриття, – зазначила Єлизавета Бреахне, тимчасовий директор ONVV (Національного офісу винограду і вина в Молдові).

Moldovan Wine Vernissage – традиційний захід, що відбувається двічі на рік у вишуканій атмосфері. Любителів вина запрошують скуштувати та відкрити для себе вино від низки молдовських виноробень в одному місці. Під час заходу часники насолоджуються необмеженою кількістю дегустацій вин та спілкуються з виноробами і сомельє, які діляться своїми традиціями та інноваціями, які вони використовують для створення купажів світового рівня.

Джерело: Wine of Moldova

Читайте також:
Компанія Purcari Wineries здобула статус найкращої молдовської виноробні 2022 на Національному дні вина в Молдові
WBWE Amsterdam: чим буде особлива міжнародна виставка-ярмарок балкових вин цього року?

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті