Масштабна горіхова конференція «Від землі – до готового продукту» збере разом найдосвідченіших експертів галузі в центрі України – Черкасах 21 березня!

 Масштабна горіхова конференція «Від землі – до готового продукту» збере разом найдосвідченіших експертів галузі в центрі України – Черкасах 21 березня!

21-22 березня в Черкасах відбудеться масштабна подія в галузі садівництва – Міжнародна науково-практична конференція «Від землі – до готового продукту»! Горіхівництво сьогодні – один з найперспективніших напрямів садівництва для українського фермера, тому значна частина конференц-дня та бізнес-туру буде присвячена саме закладці, вирощуванню горіхового саду та переробці продукції. Ця тема стане на часі й для садоводів, що мають плодово-ягідні насадження, адже диверсифікація бізнесу – це фінансова стабільність на ринку. Участь в конференції – унікальна можливість для садоводів та горіховодів отримати максимум інформації про успішний бізнес на горіхах, почути всі секрети технології та реальний досвід з перших вуст – від європейських та вітчизняних експертів, селекціонерів, виробників технологій, техніки і посадкового матеріалу, переробних підприємств, експортерів. Окрім теоретичної частини, на горіхівників очікує насичений бізнес-тур з відвіданням унікального Горіхового Центу «Залісся» компанії МАЇС.

Розпочинатиме конференц-день 21 березня круглий стіл «Ситуація в українському садівництві. Горіхівництво і переробка як перспективні напрямки розвитку галузі». Разом з експертами, посадовцями та провідними виробниками обговоримо ситуацію в садівничій галузі України і світу, перспективи, тенденції, аспекти законодавства і державної підтримки.

Секція «Сучасне горіхівництво: технології та інновації» охопить теми від закладення горіхового саду – до маркетингу та виходу на експорт. Про проектування саду розповість Валентин ВАСИЛЕНКО, директор проектного інституту САДПРОЕКТ.

Темі «Горіхівництво по-українськи: від саджанця до промислового горіхового саду» буде присвячений виступ Миколи КУЧЕРА, кандидата сільськогосподарських наук, директора Горіхового центру «Залісся». Центр, що входить до компанії «МАЇС», можна назвати лідером галузі в Україні. Десять років тому тут одними з перших узялися за насадження горіхових садів на базі саджанців спочатку французької, а згодом молдовської та української селекцій.

Сучасний промисловий горіховий сад, як і будь-який інший, неможливо уявити без механізації та зрошення. Тож про технологію точного зрошення в садівництві та інноваційні підходи розповість Владислав РАЗКЕВИЧ, директор компанії «Евкаліпт Р». Тему професійної техніки для горіхового саду підніме у своєму виступі Віктор КОЛЕСНИК, директор компанії «Агростар».

«Сад сміливих експериментів: на часі – фундук» – таку назву має презентація Олександра ПОНОМАРЕНКО, власника фермерського господарства «НАТС 2012». Для того, щоб вирощувати горіх, впевнений експерт, необхідно пам`ятати про такі базові речі, як зрошення – близько 1000 куб. м на га, безморозний період – мінімум 60 днів, сума ефективних температур – не менше 2500, рН грунту – 6-7,5 по кислотності, залягання ґрунтових вод – не вище 2 метрів.

Власник фермерського господарства «Єфрем» та розплідника «Твій Горіх» Іван ЮКАЛ розповість про основні помилки при закладанні горіхового саду з власного досвіду. У своєму розпліднику він вирощує 39 форм волоського горіха різного спрямування: сильнорослі з традиційним типом плодоношення, напів-інтенсивні, інтенсивні і суперінтенсивні. Для садів фермер використовує органічні технології – мікоризи, бактерії та інші способи харчування та догляду за рослиною, запозичені у самої природи. Завдяки таким технологіям точка росту у дерев практично не зупиняється.

Темі «Селекція волоського горіха в північному Лісостепу та зоні Полісся України» буде присвячений виступ Петра СКРИПЧУКА, д.е.н., професора Національного університету водного господарства та природокористування. Експерт розповість про найбільш придатні за природнокліматичними умовами для насадження горіхових садів території та ґрунти. Серед тем виступу: вирощування низькорослих та швидкоплідних горіхів української та білоруської селекції, посадка садів із волоського горіха та фундука районованих сортів та сорто-форм.

Досвідом організації садівництва і створення переробного комплексу поділиться Олександр САМОЙЛЕНКО, директор департаменту садівництва компанії МАІС, Головного Організаційного партнера конференції.

22 березня, в ході бізнес-туру, учасники конференції відвідають Горіховий Центр «Залісся» з насадженнями волоського горіха, фундука і французького горіха, ознайомляться з технологією щеплення горіхів, візьмуть участь у майстер-класі з обрізки дерев. Відзначимо, в «Заліссі» висаджено 100 га саду. Саджанці французької, молдовської та української селекційних груп розмножують методом зимового щеплення в майстернях із сучасним обладнанням, камерами стратифікації. Є теплиця площею 1000 кв. м для загартування посадкового матеріалу, маточно-живцевий сад площею 10 га із колекцією 13 сортів горіха; розсадник дорощування площею 10 га із системою зрошення.

Поспішайте зареєструватися на конференцію, що стане поворотним моментом у вашому бізнесі чи захопленні горіхівництвом, на сайті http://forum.techdrinks.info/ та за телефонами:

Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692
Лариса Товкач: +38 097 96 89 516
Конференція проходить за підтримки Громадської спілки «Укрсадвинпром»
Головний Організаційний партнер – «МАЇС»
Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»
Головний партнер сфери засобів захисту рослин – компанія FMC
Головний Технологічний партнер – компанія «Інсолар»
Головний online-партнер – сайт KURKUL.COM
Головні галузеві інформаційні партнери – журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник.Т.І.» та «Ягідник»
Інформаційні партнери – ІА «Інтерфакс-Україна», газета «Агробізнес сьогодні», журнал «Агроіндустрія», «Водка Редакторъ», ТРК «ВІККА»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар