«Львівське» ― завжди у центрі музичного життя країни

 «Львівське» ― завжди у центрі музичного життя країни

«Львівське» ― завжди у центрі музичного життя країни, шанує та завжди намагається підтримати справжню українську музику та сучасні арт- заходи.Фестиваль «Файне місто» є одним з найбільших фестивалів на Західній Україні, звідки бере свій початок бренд з 300-річною історією «Львівське». «Файне місто» – чудовий доказ того, що фестивальна культура в Україні розвивається та є потреби у подіях такого напряму для нашого суспільства, адже музика здатна об‘єднувати.

Зазвичай «Файне місто» представляє цікаві музичні новинки. «Львівське» зі своєї сторони надає можливість гостям фестивалю посмакувати як знайомими сортами якісного пива від ТМ «Львівське», так і новинками, що з‘явились цьогоріч. Так, асортимент пива на заході складатимуть «Львівське 1715», а також одразу три новинки від ТМ «Robert Doms». Вони сподобаються усім без винятку відвідувачам—як прихильникам класичних смаків, так і поціновувачам оригінальних та особливих сортів.

Подбало «Львівське» і про цікавий інтерактив. Кожен бажаючий зможе зробити світлини у фотозонах від бренду: перенестися у традиційну львівську кнайпу, а також спробувати себе у ролі музиканта та опанувати ударну установку. Усі фото будуть викладені на офіційній сторінці бренду у Facebook.

Бренд долучається до культурних подій, що відбуваються в країні. Підтримка українських виконавців і розвиток якісної музичної культури – це багаторічна традиція бренду «Львівське». Спонсорство туру гурта «Воплі Відоплясова», проекту «Голос країни», фестивалю «300 фест», пісенного конкурсу «Євробачення-2017», багаторічне партнерство гурту «Океан Ельзи», – ось далеко не повний список музичних ініціатив.

«Львівське» завжди пропонує своїм шанувальникам цікаві новинки, захоплюючі події та незмінну якість. Можливо, саме тому цей бренд вважають легендою, символом епох, частиною культури та історії Львова і всієї країни.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар