«Львівське Різдвяне» традиційно розпочинає зимові свята

 «Львівське Різдвяне» традиційно розпочинає зимові свята

Надходить час для різдвяних див, коли «Львівське Різдвяне» пропонує зануритись у святкову атмосферу разом із келихом духмяного пива!

За традицією цей особливий сорт темного пива львівські пивовари готували тільки до зимових свят. Ним пригощали найбажаніших гостей та веселих колядників. Наслідуючи звичай, щорічно відповідно до рецепту Львівських пивоварів напередодні зими з’являється «Львівське Різдвяне», яке давно стало незмінним атрибутом різдвяних свят.

Довгоочікувана лімітована серія «Львівське Різдвяне» вже у продажу! Це особливе темне пиво з приємним карамельним ароматом і ноткою пряних спецій. Пиво з багатовіковою історією, насиченим кольором і досконалим смаком.

Аби задовільнити попит, що постійно зростає, «Львівське Різдвяне» стало доступним в двох нових форматах. Тепер окрім скляних пляшок, «Львівське Різдвяне» можна придбати в ПЕТ-пляшках та банках. На кожну нову упаковку додано улюблений рецепт теплого пива зі спеціями, яким так добре зігріватись на зимових ярмарках, з друзями і в родинному колі.

Традиційним місцем зустрічі з пивом «Львівське Різдвяне» стануть святкові площі міста Лева. На їхніх відвідувачів під час різдвяних свят чекають фотозони, вертепи, безліч активностей впродовж усього ярмаркового періоду та, звісно ж, будиночки, де можна буде скуштувати фірмове тепле пиво з фруктами та прянощами.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар