«Львівське Дункель» — найкращий темний лагер East Europen Beer Award 2018

 «Львівське Дункель» — найкращий темний лагер East Europen Beer  Award 2018

На дегустаційному конкурсі пива «East Europen Beer Award» компанія Carlsberg Ukraine здобула золоту нагороду. У номінації Dark Lager незалежні дегустатори найвище оцінили якість пива «Львівське Дункель».

9-10 жовтня в Харкові відбувся перший дегустаційний конкурс пива «East Europen Beer Award», організований проектом «Пиво. Технології та Інновації» спільно з Київською Пивною Лігою. Участь у конкурсі взяли 54 броварні з України та ближнього зарубіжжя, серед яких були як виробничі гіганти, так і приватні крафтові броварні з регіонів. Сукупно вони презентували 265 зразків найрізноманітнішого пива.

Регламент і 13 номінацій конкурсу за стилями пива відповідали провідним європейським змаганням. Переможців визначала група незалежних дегустаторів, які високо оцінили насичений смак пива «Львівське Дункель» і визнали його найкращим темним лагером конкурсу.

Технологія обсмаження солоду надає пиву «Львівське Дункель» яскраво виражений карамельний смак, приємну хмельову гіркоту і легкий солодовий присмак. Це традиційний темний лагер, що поєднує європейські звичаї пивоваріння і незмінну якість.

«Вже кілька років точиться спір навколо теми «звичайне» vs. «крафтове» пиво. Ми – крупний виробник, але ми – за перемогу пива як напою зі своєю багатовіковою історією та культурою споживання! Ми не варимо пиво із чебрецем або лавандою – це свята територія крафтових ентузіастів, яким ми вдячні за розвиток, за контакт із споживачем і загальний внесок, який вони здійснюють у розвиток категорії! Ми варимо
якісне пиво. Ми любимо свою справу та пишаємося своїм продуктом», — прокоментувала подію Євгенія Піддубна, старший директор з корпоративних відносин Carlsberg Ukraine.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар